Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vissza a jövőbe c. filmben...

A vissza a jövőbe c. filmben (eredeti szinkron) Marty McFly magyar hangja Rudolf Péter?

Figyelt kérdés
Mert hallotam hogy a film eredeti magyar szikronja zseniális lett csak nem tudom hogy az ami megvan nekem az eredeti-e mert ha jól hallotam akkor Rudolf Péter van az enyémben.

#visszaajövőben
2012. aug. 23. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
igen
2012. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Nagyon jó film. :D
2012. aug. 23. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, Rudolf Péter a hangja, nekem is meg amikor még a tv-ben adták akkor is az volt, nem hiszem, hogy több szinkronos verziót kiadtak vna, örülhetünk nagyon sok filmnél, hogy ha egy is van.
2012. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
több szinkron van (az újabb egy szar), mindkettőben Rudolf Péter a hangja. A régi szinkront úgy ismered meg, hogy ilyen elmebeteg hangja meg röhögése van benne Marty apjának (csak azzal a szinkronnal érdemes nézni).
2012. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor azaz. Vagyis ilyen furán nevet.(1985-ben amikor nézik a tv-t) Mér az újban rendesen nevet? én nem láttam még a úat azért kérdezem
2012. aug. 24. 11:34
 6/7 A kérdező kommentje:
*újat
2012. aug. 24. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én sem néztem meg még új szinkronnal. nekem úgy van meg, hogy 3 audiósáv, angol, magyar, meg az új szinkron. még nem néztem úgy, csak belehallgattam, de az új szinkron egy forintot nem ér. még Doki hangja oké, de Marty a filmben kb 20-25 éves, Rudolf Péter meg 50 körül, tehát nem is illik hozzá. a hangsúly sem ugyanolyan, a szöveg is néha más, valahol hangosabb, valahol halkabb... mintha egy itthoni mikrofonnal vették volna föl. borzasztó lett :S
2012. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!