Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett a Dallas?

Hogy tetszett a Dallas?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 14:01
 1/3 Filmákné Hajnalka válasza:
Nekem a klasszikus Dallas, amit 1978-1991 között készítettek nagyon tetszett és a kedvenc sorozatom. Hiába láttam annak idején ahányszor ismétlik mindig megnézem. A mostanit láttam, de sajnos nem tudom ki kicsoda kinek a gyerekei a Ewing fiúkon kívül. Nem nagyon nyerete meg eddig a tetszésemet.
2012. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Személy szerint nekem eddig kellemes meglepetést okozott.

Jockey-t nagyon bírom benne meg a két csaj közül Jordana-át.

Jó látni a régi karaktereket.

2012. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nosztalgiából gyakran nézem, mint ahogy a legjobb régi sorozatokat is(Columbo, Derrick, Szomszédok), de a Dallasról az alábbi a véleményem:


A Dallas tulajdonképpen nem szól másról, mint pénzzel és hatalommal teli tömegemberekről.


Az egyetlen kicsit is érdekes és különleges figura benne maga Jockey! Pont azért mert annyira gonosz, hogy az már szürreális, a világ leghulladékabb emberei, minden hájjal megkent ügyvédei, végrehajtói, hivatalnokai sincsenek annyira lelketlenek és gonoszak, mint Jockey, aki ugyanakkor néha emberi érzelmeket is produkál-ha más nem, legalább saját maga és a gyermeke iránt.


Az összes többi figura semmi más, csak dúsgazdag tömegember, akinek a tudása maximum, a jogszabályokra, az azzal való ügyeskedésekre és a papírokra terjed ki, hogy még több pénzt és hatalmat tudjon szerezni magának... Emberileg nulla, unalmas lényekről szól az egész sorozat...

2023. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!