Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki részletesen elmagyarázn...

Valaki részletesen elmagyarázná a közönséges bűnözők című filmet?

Figyelt kérdés
azt értem h spacey volt kaiser de a végén csak egy mesét adott be a rendőrnek az egész történet kamu vagy csak a nevek? nem értem.. a film télleg remek de valaki elmagyarázhatná..:)

2012. szept. 10. 15:57
 1/3 anonim válasza:
Ahogy én értelmeztem: Elmondta gyakorlatilag a valós történteket, csak egy "szerencsétlen" száján keresztül mesélte el, a helyben látott "rögtönzött" nevekkel felruházva az események szereplőit. A történet lényegében igaz volt, csak éppen annyit csavart a mondókája során, hogy ne derüljön ki a teljes igazság, azaz hogy ő Kaiser. Tehát összességében hülyét csinált a zsarukból. Elmondott nekik mindent, mégsem jöttek rá az igazságra, csak már mikor késő volt. Annyira profi, zseniális volt Kaiser, annyira jó "színész" és bűnöző, hogy el mert játszani ezt az egészet a rend (itt most kevésbé) éber őreivel.
2012. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm..:)
2012. szept. 10. 17:11
 3/3 anonim válasza:

Ma megnéztem a filmet, nagyon jó volt .. de aztán kezdtem elgondolkodni, hogy miről is szólt, mert kissé logikátlan a történet ..


Feltehetőleg úgy kerek a sztori, hogy Kevin Spacey (Verbal Kint) mint Keyzer Soze a rendőrségen kamionlopáson feldobva verbuvál egy csapatot - amelyben maga álnéven sántaként tag, hogy szépen rávegye magukat, hogy a magyarok által amerikába szállított egyik őt, mint Keyzer Soze-t felismerni tudó embert - feltehetőleg kamu történettel - eltegyék lábalól, és ezek után végez minden szemtanúval.


A tényleges ismeret meg csak annyi, hogy a rendőrök bevisznek öt gyanúsítottat kamionrablás okán, akik áttételesen ismerik egymást (ez tényleges, mert szerepel benne a Chazz Palminteri (Dave Kujan) nyomozó), és a hajó felgyújtását követő események, meg a jó pár felismerhetetlen halott ..


Minden mást Kevin Spacey (Verbal Kint) "meséje" láttat velünk ..

Igen ám, de minek ? Miért nem lépett le egyből a hajó felgyújtását követően, tűzcsík pisálás meg cowboy jelenet helyett ? .. mondjuk akkor nincs film!, így meg teljesen értelmetlen hogy minek játszadozik a rendőrökkel, mint sánta ..

2013. márc. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!