Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két apás film- mi a címük?

Farzso kérdése:

Két apás film- mi a címük?

Figyelt kérdés

Az egyik film egy apáról meg annak fiáról szól, akik együtt élnek. Azt hiszem a fiú édesanyja is szerepel benne, akitől a férfi vagy elvált, vagy egyszerűen csak különélnek. Magából a filmből viszonylag kevés dologra emlékszem, de a fiúnak volt egy játékrepülője, amitől az apja (úgy láttam, hogy) tiltotta; talán balesetveszélyes volt. Az egyik jelenetben a fiú az apjával meg az anyjával(?) a játszótéren voltak, ahol a fiú balesetet szenvedett: úgy tudom leesett egy mászókáról, és közben vele volt a repülője is.


A másik film egy férfiról és annak lányáról szólt. A lány szemüveges volt, az apja pedig táncolni tanította. Emellett pedig volt egy néger barátja, akit súlyos baleset ért (ha jól emlékszem, betemette egy kőhalom). A lány ezután valamin összebalhézott az apjával, majd elköltözött tőle. A végén aztán visszatért hozzá, és a néger barátja is előkerül élve. A film azzal zárul, hogy az édesapja táncolni tanítja őt a házukban.


Ez a két film anno nagy hatással volt rám, a címüket azonban sajnos nem tudom.



2012. szept. 11. 13:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!