Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak régi, japán karate filmek?

Vannak régi, japán karate filmek?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok,hogy vannak-e olyan régi,JAPÁN karate filmek,mint a tipikus kínai kung-fu filmek.Csak nem kung-fuval,hanem karatéval.Szóval,hogy vannak ilyen tipikus retro karate filmek.

Ha igen,akkor megköszönném,ha valaki leírna pár címet,köszönöm!

(Nem szamuráj filmekre gondoltam,ha valaki nem értené.)



2012. szept. 12. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Részeges karatemester 1-2, A kobra
2012. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Látom,ma sok a tanulatlan ember.Japán és Kína nem ugyanaz,csakhogy tudjad.Tanulmányozd kicsit a térképet.

Egyébként mindkettőt láttam már.

2012. okt. 3. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla a japán filmművészetet főleg a szamurájok és a nindzsák érdekelték mindig is. Aminek társadalmi okai is vannak as karate főként a parasztok különböző kung fu stilusokból kifejlesztett harcmodora volt ők meg nem álltak a társadalmi létra magas fokán, mint a szamurájok. Elvétve talán találhatsz ajánlom, hogy nézz szét külföldi fórumokon.
2012. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sztem jobban ismerem a térképet, mint te... azt nem tudtam h ez kínai vagy japán film-e csak megláttam a kérdésben h "karate" és egyből ez ugrott be
2012. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Neutronlovag-Köszönöm!

Kedves első/harmadik válaszoló!Elég érdekes,hogy így látatlanban,érvelés nélkül rámondod,hogy te jobban ismered a térképet.Mindegy.Még a részeges karatemester(amit félre is fordítottak)megérteném,de A kobra filmben hol szerepel a karate szó?Tudtommal az is egy régi kínai kung-fu film,Jackie Channel(aki még mindig kínai).Ha lenne más verzió,javíts ki.

Úgyhogy kérlek,máskor gondold át a választ,mielőtt megírod,vagy legalább olyan filmet írj,amit láttál is.Köszi.

2012. okt. 4. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!