Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik nézik a Fairy Tailt!...

Akik nézik a Fairy Tailt! Elmagyaráznátok nekem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Szóval,én olvasom a mangát és názem az animét.Most járok a 78. résznél de eddig nem tudtam összerakni, mert ugye a mangából jócskán maradt ki...,hogy tulajdonképp milyen kapcsolat van Gerard és Mystogun között?Amire kíváncsi vagyok:

-Mytosgun Gerard másolata/más énje vagy a testvére?

-A Nagy mágia játékokon(manga) Mystogun az igazából is Mystogun vagy Gerard?Csak azért, mert mikor szót váltanak Erzával, Mysto/Gerard azt gondolja, hogy "Nem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen nyugodtan beszélgetünk..Erza.Köszönöm."

-Ha Gerard az, aki szerepel a játékokban, azt Erza tudja?

Köszi a válaszokat előre is!



2012. szept. 15. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor ott valamit te hagytál ki...

Az egész Edolas Arc-ot méghozzá.

/Gerard/Jelal-nak fogom itt irni mert az az eredeti neve.

Szóval Jelal a földvilági original ember , aki ugya a mennyek tornyában gondot okozott a másolatával.

Mytogan az edolasi Jelal , aki ott is ragad az arc végén edolasban és eltűnik az egész animéből sajnos.

Akit a mágia játékokon van az az eredeti Jelal , de Mystogan-nak van öltözve , lévén ugyanúgy néz ki .

/és valószinüleg hasonló mágiát is tud használni mert kb 1 alter ego /


remélem így érthető volt , ha valami nem tiszta kérdezz :D

2012. szept. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amőgy ha a Fairy Tail-t nem érted mi lenne veled 1 Durarara!!-val vagy egy Baccano!-val ? :D


nah mind1 nem para megesik.

2012. szept. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, értem én, csak az a baj hogy nem találtam egy normális epizódlistát meg ilyeneket és már nem tudtam mit csinálni olyan kíváncsi voltam xd De sajnos arra nincs időm hogy így lista nélkül átvegyem..ha, tudsz esetleg, ajánlhatsz.:)
2012. szept. 15. 00:53
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Edolas Arc 76-95.ig.

123-után fillerévad aminek még jelenleg sincs vége sajnos .

pedig már jöhetne sting és rogue

2012. szept. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!