Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A psycho című film, miről szól?

A psycho című film, miről szól?

Figyelt kérdés
Ma megnéztem az első részét de nem értem. Nem tudná nekem valaku elmagyarázni?

2012. szept. 22. 15:25
 1/6 A kérdező kommentje:
*valaki
2012. szept. 22. 15:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem az 1. részét, hanem a másodikat.
2012. szept. 22. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

A Psycho c. filmből csak egy van, a többi átdolgozás rémálom csupán.


[link]

2012. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az eredeti is szánalmas.Elnézést az offért.
2012. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első részt nem láttad úgy nehezebben érted meg a történetet.Kedves # 4/4 nem akarlak megbántani de ha ezt gondolod az 1960-ban készült Alfred Hitchcock rendezte fekete fehér alkotásról akkor vagy túl fiatal vagy hogy megérts a mélyebben szántó thrillereket,vagy inkább a slasher műfajt szereted.Én elolvastam a könyvváltozatot is pedig nem vagyok könyvmoly és életemben először volt hogy nehezen tudtam letenni egy könyvet.
2012. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es! Biztos, hogy az eredeti Hitchcock filmről beszélsz? Lehet, hogy nem arról a filmről írtál, vagy még nem vagy elég érett egy ilyen szintű film befogadásához.


Mindenesetre ízlésről nem szabad vitatkozni, ezért nem is esem neked. De azért tisztázzuk, Hitchcock Psychoja minden komolyabb filmes listán a legjobb filmek között van, mit ne mondjak az am. filmakadémia listáján az összes film között (!!) az első.

2013. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!