Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film, ami megváltozt...

Van olyan film, ami megváltoztatta valamiről a nézeted? Ami nagyon erős érzéseket váltott ki belőled és megváltoztál valamilyen értelemben?

Figyelt kérdés
most gondolok a kapcsolatokra(család,barátság,szerelem) ,életfelfogásra, stb..

2012. szept. 28. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van több is, de leginkább a star wars volt hatással rám. Rengetegszer láttam már és egy idő után észrevettem hogy megváltozott az életfelfogásom, aminek őszintén szólva nagyon örülök. :D
2012. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs szándékomban kötekedni, de az, hogy egy film valakit is megváltoztasson, nem hiszek.

Vannak filmek, amelyek mély benyomást tettek rám, elgondolkodtatott, valamilyen tanulságot leszűrtem, de ennél semmi több.

2012. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem akarsz kötekedni,de azért megteszed..:) egyébként ha nem lenne ilyen,nem kérdezném hogy volt-e ilyen mással IS,mert velem volt.megtanultam értékelni a hátralévő időmet(akármennyi is legyen) és még jobban értékelem és szeretem a számomra fontos személyeket az életemben.borzalmas belegondolni,hogy milyen lenne elveszíteni mondjuk a szerelmemet,mert meghalna.és erre is egy film tanított meg,hogy nem szabad hülyeséget miatt veszekedni/szakítani,hanem szeressük egymást,amíg megtehetjük
2012. szept. 28. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond meg annak a filmnek a címét, amelyik ezt a katarzist kiváltotta belőled.
2012. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

bárcsak

fent van youtube-on,ha érdekel.bár te nem hiszel benne,úgyhogy téged lehet,hogy nem érdekelne vagy nem tetszene..

2012. szept. 28. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy melyik filmről van szó (Ha másért nem is), nagyon jól érzed, nem az én világom.

Ahhoz a korosztályhoz tartozom, aki Federico Fellini, Luchino Visconti, Michelangelo Antonioni, Bernardo Bertolucci, Fábri Zoltán, Makk Károly, stb. filmjein nőtt fel.

Ezek a zsenik valóban adtak valamit ( nem is keveset) a filmművészetben, okoztak katarzist, de az alapvető morális értékrendem nem ők határozták meg.

2012. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!