Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt már olyan valaha hogy...

Volt már olyan valaha hogy egy sorozatot elkaszáltak de később mégis újból kezdték vagy egy spin off sorozatot csináltak belőle? Történt már ilyen és ha igen melyik sorozatnál?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 01:20
 1/7 A kérdező kommentje:

illetve lehet azt csinálni hogy egy petíciót csinál valaki akkor hány aláírásnak kellene rajt lennie hogy folytassák a sorozatot?

Egy elkaszált sorozatnál is van ilyen vagy csak az olyan sorozatoknál lehet petíciót beadni amit csak befejeztek mert vége lett a történetnek?

2012. szept. 23. 01:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen de ne remélkedj.Tojni fognak egy petícióra ha például nincs pénz.Asszem a hetedik mennyországnál volt de nem biztos lehet,hogy tévedek.
2012. szept. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is úgy emlékszem hogy volt már ilyen de én úgy emlékeztem hogy a Melrose Place-nél volt ilyen.

Amúgy a pénz biztos nem probléma ennél a sorozatnál.

Szerinted hány aláírás/szavazat kellene kb.???

2012. szept. 23. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik sorozatra gondolsz,melyik országban?
2012. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kanada/Génrejtek(Sanctuary)
2012. szept. 23. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a Family Guy is ilyen volt,befejezték,de utoljára még kiadtak egy dvd-t,és olyan sokat eladtak belőle,hogy újrakezdték a sorozatot.
2012. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szóval lehetséges :)

mit kéne tennem hogy újra kezdjék?

petíció?e-mail küldés a szerkesztőknek vagy hogyan kezdjem el???

2012. szept. 24. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!