Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Fairy...

Arachne kérdése:

Mi a véleményetek a Fairy Tail animérol?

Figyelt kérdés
már a 60-résznél tartok és nagyon a szivemhez nott :D ki a kedvenc szereplotok belole???? NKM talán mindegyik nem lehet választani pl... Erza-imádom az eros noi karakterét, Natsu hulyee :D de nagyon aranyos :)-... Gray Sexy és Lucy-ban pedig magamat látom :D jah és Juviát sajnállom :D mindenki ariiiii és Happy nkm olyan macsek kéne :)
2012. okt. 4. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én imádom! :))
2012. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne olyan rossz, ha nem cenzúráznák széjjel és lenne benne valami újdonság, mert eddig minden arcban önmagát ismételte csak.
2012. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett, de most (talán csak a filler arcok miatt) túl gyerekesnek/unalmasnak találom.
2012. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

One Piece után a Narutoval együtt a kedvenc neverendem.

Kedvence karaktereim : Gajeel , Mystogan/Jelal , Sting , Rogue /Utóbbi 2 még csak a mangába voltak , majd most fognak jönni az új arcban/

2012. okt. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 csency888 ***** válasza:
88%

szerintem zseniális anime...

annyira klassz hogy változatos...

valamikor szétröhögöm magam,valamikor sírok rajta...

2012. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 csency888 ***** válasza:

és a Gerzánál teljesen kész vagyok...

szerintem annyira cukik...

2012. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Az ANIME egy rakat ... A színek túl élénkek, az effektek gagyik, a szinkronok rosszak, rossz nézni.


A MAMGA viszont nagyon jó, minőségi darab, látszik, hogy Mashima milyen lelkesedéssel rajzolja:D Kedvencem Gazille, Laxus és Gildartz, meg régebben még Gray i, de sajnos mostanában hanyagolják:/ A karekterek legtöbbje jó, szóval ez is egy nagy pozitívum, a sztori is fantáziadús.

2012. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
70%

Imádooom!!!!!!!

Szerintem folytasd :)

2012. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7. kommentelő csak hogy tudd díjat nyert a szinkronhangjával. Szerintem mindenképp nézd végig.
2012. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tömeg shounen , bár Naru/Bleach párosnál jobb .. és van 1 fajta hangulata ami miatt érdemes belekezdeni , a theme music-ok baromi jók , ha csak a neverendeket veszem figyelmebe akkor csak a One Piece jobb nála szerintem , viszont a szerintem 2 legjobb shounentől elég messze van . (Gintama , Katekyo Hitman Reborn!-tól)
2012. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!