Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror-rajongók! Mi a vélemény...

Horror-rajongók! Mi a véleményetek a horrormirror oldalról?

Figyelt kérdés

Olyan értelemben,hogy mennyire értesz egyet a kritikákkal,a stílusa milyen számodra,stb.,vagy ami eszedbe jut.

Véleményt csak néhány válasz után fogok írni én is.



Előre is köszönöm a (kulturált,bő) válaszokat!



2012. okt. 25. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem teljesen normális, hogy mindenkinek más a véleménye. Soha nem lesz olyan film, ami mindenkinek tetszeni fog, így az is érthető, hogy néha egyetértek, néha pedig nem egyes kritikákkal.

Nincs olyan, hogy univerzális vélemény, amire mindenki bólogatni fog, max. esetleg a többség, soha nem mindenki.

2012. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Örültem volna,ha azért több válasz jön,több vélemény...

Persze,ezek egyénfüggő dolgok,de szerintem egy-két dologgal túlságosan elfogult(van amit túl és van,amit le értékel).

2012. okt. 26. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó cikkek vannak ott bár néha meglepődöm hogy a szerkesztő milyen élvezettel beszél a vérről meg hasonló dolgokról
2012. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!