Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars 7 2015-ben? Disney...

Star wars 7 2015-ben? Disney megvette a Lucasfilmset. Vélemény?

Figyelt kérdés
Star Wars 7-et elkezdték készíteni miután a Disney megvette a Luscasfilmset 4 milliárd dollárért. 2015-ben jönne ki. Ti mit gondoltok erről?
2012. okt. 31. 11:04
 1/10 anonim válasza:
95%
Újabb 3 részt ígértek, ha nem lesz gyalázatos áldásom rájuk:)
2012. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már nevetséges. Mármint, oké, hogy sokan várhatják (nekem nem nagy kedvencem), de már fáj, hogy nincs eredeti ötlet Hollywoodban.
2012. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam a 7-8-9-et, nekem tetszettek. Inkább új filmek legyenek, mint felújítások.
2012. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondják még az 1. rész előtti eseményekről fog szólni mindhárom. De csak nem lesz olyan rossz végül is a Disney-é a Marvel és a Pixar is.
2012. okt. 31. 11:32
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
A 7-8-9 a Birodalom bukása utáni időkről szól, nem az előzményekről. Legalábbis én olyat olvastam.
2012. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Na,ez megint egyértelműen a 'csak a pénzért' elkészülő filmek egyike.

Szerintem fölösleges több sw-t csinálni,mert már nemigen lehet mit csinálni.Előzményfilmeknek nem lenne semmi értelmük,a birodalom bukása után mi lehetne még?Max valami olyasmi,hogy néhány fennmaradt birodalmi egység még védekezik,de ennél többet kétlem,hogy ki lehetne hozni belőle.

Valami spin-off kéne(tehát a star wars univerzumban játszódik,de nem az eddigi főszereplőkkel,történettel).


Azért én kíváncsi vagyok,még így is :)

2012. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én inkább a 6 után játszódó filmeket néznék de már nem ugyanazokkal a szereplőkkel szval mondjuk ugorhatnának 100-200 évet a 6 végéhez képest.Különben is hány évesek mostanra azok a színészek akik a 4-5-6-ban játszottak.
2012. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja aztán befigyel Mickey egér, meg a barátai, ja és az Oroszlánkirály is biztos: Én vagyok az apád! ..... Ja nem őt megölte valami zord...


Komolyan véve nem tudom, hogy gondolták ezt és hogy tervezik a megvalósítását.

2012. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Itt van a bejelentés, s Geogre Lucas indokjai


http://www.youtube.com/watch?v=C2bb4qAT4AE

2012. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Arra vagyok kiváncsi, ki lesz a főszereplő. Mert aki játszott a Dark Forcesszal meg a Jedi Knightokkal, az tudja, hogy a történet központjában már nem igazán Luke van, hanem Kyle Katarn, Mara Jade, Jaden Korr. Talán a Yuuzan-wong háborúról lehetne jót csinálni, mert abból képregényen kívül semmi nem készült. [link]
2012. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!