Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Normális az, ha 13 évesen nem...

Normális az, ha 13 évesen nem tudok megijedni szinte semmitől? :D:DDD

Figyelt kérdés

Láttam már egy csomó horrorfilmet (fűrész végig,elm utca végig,péntek 13,silent hill,Bloody Mary stb),egyedül a Paranormal Activity 1-től ijedtem meg csak :).

Valamit az osztálytársaim is sokszor ijesztegettek,de nem nagyon jutottak semmire xdxd

Amúgy meg mielőtt valaki kérdezné,csak 3 dologtól parázok,a pókoktól,a galamboktól és a bohócoktól (mellesleg most a Stephen King- It -et fogom megnézni :D:D:DDDD)

Valaki SOS,félni akarok!:D:DDDDDDDDDDD



2012. nov. 21. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok. Tényleg nincs olyan film amitől meg lehetne ijedni szinte. Amiket felsoroltál egyik sem ijesztő, a Paranormal activty 1-4-ig nem hogy nem ijesztő mind sz*r.


Az it engem nem ijesztett meg. 1 film van amit nem nézek meg bár nem azért mert ijesztő:

Philosophy of a knife:

- 4 és fél órás. Annyit nem tudok egy helyben ülni.

- Ebbe a filmben valódi képek és felvételek is vannak a megszerkesztettek mellett hogy hogyan kínozták halálra az embereket a Unit 741 (nem biztos hogy 741 lusta vagyok utánanézni). A Cannibal Holocaust azt megnézem mert abba is kínoznak embereket de az NEM MEGTÖRTÉNT ESEMÉNY. Aki nem hiszi hogy a Philosophy of a knife miden részlete megtörtént nyugodtan utánanézhet.

2012. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy idő után már semmi nem ilyesztő hiddel , ergó horror-t nézni is felesleges kb.. :(
2012. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 21. 17:33
 4/16 anonim ***** válasza:

13 és 15 éves korom között szinte csak horrorfilmeket néztem:),és meg sem hatott,ma már egyet sem bírnék megnézni,pedig már 30 is elmúltam:)

az ember változik...

2012. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát nálam ugyanez,plusz south park,family guy..szval az ilyen kis primitív mesék nálam a nyerők :D remélem is,hogy változni fog,kezd egy kicsit idegesítő lenni,hogyha a barátaimmal (fiúk-lányok) megnézek egy horrorfilmet,mindenki ordítozik,én meg csak bámulok...:/
2012. nov. 21. 20:01
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezek nem ijesztőek, nincs ijesztő film, egyáltalán, h lehet filmtől félni? Számomra az igazán ijesztő dologok az érzelmek nem az erőszak és a nyers brutalitás.. Amúgy meg nem menő ha nem félsz. xD
2012. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálatok,fiataloknál ez valami menőségi verseny,hogy "hú,én most nem félek",vagy mi?

Nem feltétlen az ijedezésről van szó,de később ezeknek lehetnek következményei(fűrész,meg hasonlóknak),komoly pszichés problémáid lehetnek,nem vicc!Vagy annyira megszokod a látványt,hogy ha a valóságban látsz ilyeneket,akkor közömbösen fogod bámulni.

Főleg a Philosophy of a knife...kedves első válaszoló,nem hiszem el,hogy azt Te végignézted ennyi idősen,ha mégis,akkor meg csak gratulálni tudok,hogy voltál elég hülye hozzá.


Jó,azért a Paranormal activity nem olyan durva :) De a többit szerintem hanyagold,ha jót akarsz magadnak.

2012. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak mondja nyugi,nem kell elhinni :D Én ezt ajánlanám [link] De ne délután 2-kor nézd meg elhúzott függönyökkel,hanem este olyan 10-11 felé.Garantálom,hogy napokig nem fogsz aludni :D Vagy ha mégis,akkor vagy nem mertél odanézni és lemaradtál a filmről vagy hazudsz. :DD
2012. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Na jó az igaz,hogy én kb. 11 voltam amikor megnéztem és még a DVD-t is összetörtem,nehogy elkapjon XD Valamikor újra kéne néznem,mert már alig emlékszem rá.De abban biztos vagyok,hogy még mindig ugyanúgy félnék...Én a szüleimmel néztem szilveszterkor olyan hajnali 1 fele,utána hónapokig nem ment ki a fejemből...
2012. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
zsír,köszönöm :DD:DDD százszázalék,hogy megnézem :)) amúgy meg ki a frand mondta,hogy ez a menő?????miről beszéltek????Xdxddxdxd én csak azt mondom,hogy nem nagyon tudok félni,és ezen akarok változtatni :D
2012. nov. 22. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!