Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném ha bátrabban simogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha bátrabban simogatna, többször puszilna meg, ne mindig én kezdeményezem a csókot. Beszélni akarok vele erről, nem fog "megijedni"? Én vagyok az első barátnője, és nekem is ő az első.

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog megijedni.Nyugodtan mond el
2012. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom fiatalok vagytok. Hát mondd neki és talán többször csinálja. Én pl 18 évesen fogtam fel rendesen h a csajok miért kérik ezt. Elötte nemnagyon értettem.
2012. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

majd belejon:)

de ha gondolod tedd a kezét olyan helyekre,ahol simizhatna :) majd le fog esni neki

én is ilyen voltam lányként, az első barátomnál. nem mertem kezdeményezni,féltem hogy elszurok valamit

2012. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azért ilyen mert te vagy az első barátnője és zavarban van, nem tudja mit hogy, nah de amikor már elszalad velük a ló...:DD... vicces hogy mindenki innen indul azt mi lesz belőlük:D nah mindegy

szóval szerintem mond el neki, de ne úgy hogy ő milyen béna vagy ilyenek hanem hogy te mit szeretnél és neked milyen jól esne ha...nem fogja sértésnek venni, sőt ha szeret akkor boldogan meg is teszi amit szeretnél.

2012. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nemo4 ***** válasza:
Csak remélni tudom, hogy elmúltál legalább 14, mert ha alatta vagy, akkor gondold át még egyszer, hogy lenne más fontosabb dolog az életedben. Ha viszont már elmúltál legalább 14, akkor ne nagyon kezdeményezzél, mert ha a fiú nem akar tovább lépni, abból csak pofára esés lesz ! Meg kell várni mindig, hogy egyűtt akarjatok bármit is !
2021. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!