Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek a semmitől depressziós?

Lehetek a semmitől depressziós?

Figyelt kérdés
Már vagy két hete a Cure- Boys dont cry-t hallgatom és eddig fel sem tűnt hogy még mennyi melanikus dalt. Esténként pityergek mert ,,olyan jól esik,,. Tényleg jól esik csak nem tudom miért. Egyébként egy happys lány vagyok csak most nem tudom mi van .. ?!

2012. nov. 10. 15:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak 11 éves vagyok [igen ilyen zenéket szeretek] És nem mutatom senkinek hogy igazából mi van. A szüleimnek sem mondhatom hogy anyu depis vagyok mert... Tiszta hülyének néznék mindenhol hogyha pszchilógushoz járnék [bocs a rossz helyes írásért remélem így is meglehet érteni]
2012. nov. 10. 16:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A depressziónak nincsen oka! Ha van racionális oka pl. munkanélküliség, akkor az nem depresszió.
2012. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemsokára meg fog jönni.
2012. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kislány, csak kamaszodol :D Örülök, hogy egyébként boldog gyerek vagy. Nincs semmi bajod, csak az érzelmek néha elöntenek. Azért tanuljál is!!!!!!!!!!!!!!!! ne csak érzelmes dalokat hallgassál. Időnként nem ártana az anyunak is segíteni!
2012. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok értelmi fogyatékos, beszélhetsz normálisan is :DD
2012. nov. 10. 18:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy értelmi fogyatékos, csupán még gyerek vagy.
2012. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A valasz megvagyon irva felettem. Depresszio akkor van, ha nincs oka. Ha van oka, akkor nem depresszios vagy, csupan szar dolgok tortentek. Pl. meghal valakid, akkor nem leszel depresszios, csupan DEPRESSZIV allapot lep fel.
2012. nov. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tinikori hangulatváltozás.Biztos tanultad is már, hogy ebben a korban előfordul, hogy a fiatalokra ok nélkül is rájöhet a sírás, vagy nevetés.A hormonváltozások okozzák ezt.Szerencsére 1-2 évig tart csupán.

A boys dont cry szerintem vidám dal :)

2012. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!