Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb horrorfilm? Kinek mi...

Legjobb horrorfilm? Kinek mi a horrorfilm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Láttam már vagy ezer horrorfilmet. Nem szeretem az olyan filmeket ahol egy mutáns élőlény baszkurálja az eltévedt, kétségbeesett áldozatokat. Ne legyen túl fröcsögös sem mert értelmetlen. Legyen izgalmas, valósághű és öljenek benne:D

pl Utolsó ház balra!


2009. aug. 16. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az olyanokat szeretem,ami inkább az ember elméjére van hatással,psycho-thrillerek-,horrorok. Nekem az 1408 például tetszett,mert klausztrofóbiás vagyok,igaz csak enyhén:)
2009. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a horrorokat, de még inkább a thrillereket. Ki fogtok nevetni, de nekem a Jelek volt az abszolút horror, utána napokig nem mertem kinézni az ablakon. Egyedül a mai napig nem merem megnézni.

Az olyan filmeket szeretem, amiket át lehet érezni, ahol bele tudom élni magamat a főhős helyzetébe.

2009. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

francia horrorokat próbáld ki!

-Haute Tension

-Inside

-Martyrs

-Frontier(s)

-Them


vagy spanyol:

-REC


vagy norvég:

Fritt Vilt 1-2


vagy angol (brit), ebből elég sok van, de pl

-28 days later ; 28 weeks later

-The Cottage

-Eden Lake

-Hush (ez pl új, én is most láttam)


jah és persze felirattal, szinkron csak ront rajtuk :)

2009. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Parfüm

Péntek 13

Viasztestek

Véres Valentin

Titkok kulcsa

2009. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is thrillereseket szeretem jobban pl Gyilkosság online. Szerintem az rendesen hat az emberre. Nekem tetszett.

Köszi a filmeket, utánuk nézek :P

Ha még ötlet egyéb meglátás; jöhet :-)

2009. aug. 16. 21:18
 6/8 A kérdező kommentje:
*van
2009. aug. 16. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a vámpírhorrorokat szeretem mert azoknak nagytöbbségben van történetük...például az Interjú a vámpírrak vagy a Kárhozottak királnője...


Azokat utálom amik csak arra mennek ki hogy az ilyen beteg emberek (pl egyik ismerősöm) élvezzék ahogy vérzik és szenved a sok ember, mint a Fűrész...hát a Fűrész 4 például a történet szinte teljesen 0 semmi már nincs, az ürge megy megy és mindenüttr ilyen megkínzott és épp akkor megdöglő embereket lát...aztán van amelyiket kiszabadít és még meg is akarja ölnni utána...én nagyon untam az egészet...szerintem az ilyen filmek nem azoknak valók akik borzongani akarnak egy horroron hanem a beteg embereknek akik szenvedést és halált akarnak látni jó sok vérrel...

2009. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Fűrész film sorozata nekem sem jött be. DÖg uncsi, kb 0 történettel és tartalommal, ahogy mondod. A baltát láttátok? Na az megint egy szar volt:D
2009. aug. 17. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!