Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alkonyattal kapcsolatos kérdése?

Alkonyattal kapcsolatos kérdése?

Figyelt kérdés
A hajnalhasadás 2. részében,jacob 'bevésődött' Renesmeenel..ez mit jelent pontosan?? és miért dobta ki Bella? Nem értettem ezt a részét..Ha valaki leírná,azt megköszönném!

2012. dec. 9. 20:01
 1/8 A kérdező kommentje:
kérdés*
2012. dec. 9. 20:02
 2/8 anonim ***** válasza:
láttad az előző részeket?
2012. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen
2012. dec. 9. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:

a bevésődés egyébként lényegében az, hogy egy olyan kötődés alakul ki közöttük, ami megtörhetetlen. ami úgy tűnik általában szerelemmé alakul, de ahogy Jakab is elmondta, neki elég az is, ha a barátja lehet, vagy hogy a közelében legyen.

És mit értesz az alatt h: Miért dobta ki Bella? Mármint, hogy miért lett rá ideges? Gondolom valamiféle féltés, hogy még csak most született meg, még nem is volt vele, de Jakab már " valamiféle farkas igényt " tart rá. Tehát elszakítja Bellától vagy valami ilyesmire tudok gondolni, én legalább is.


20:04-es voltam

2012. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a választ :)
2012. dec. 9. 20:11
 6/8 anonim válasza:
A filmben nem olyan hangsúlyos a bevésődés magyarázata. Azt hiszem, a 3. részben, amikor megjelenik Leah, akkor magyarázza el Jakob Bellának. De a könyvben sokkal többet beszélnek róla.
2012. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát én nem nagyon szoktam könyvet olvasni,szerintem a film sokkal jobb,a könyv inkább untat. (de ez csak az én véleményem)
2012. dec. 10. 12:52
 8/8 anonim válasza:
Próbáld ki az Alkonyatot. Én nem tudtam letenni.
2012. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!