Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Batman forgatása után aki...

A Batman forgatása után aki Jokert játszotta tényleg öngyilkos lett? Miért?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már mióta..... Amúgy gugli -> Heath Ledger halála
2012. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja már régen.gyógyszertúladagolásban
2012. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
SAjnos. Egyik kedvenc fiatal szinészem volt. Mondjuk ebben a filmben nem fogom megnézni,mert bennem róla nem ez a kép él.
2012. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Prissybaby válasza:
Nekem is egy nagy nagy kedvencem volt. Én mondjuk épp ezért néztem meg, mert hatalmasat alakitott benne, főleg, hogy ő nem ez a típusu karakter..bár utána megnéztem a 10 dolog amit utálok bennedet :)
2012. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hu az na a kedvenc filmem tőle! :D:D Mondjuk én Batman filmeket egyébként se nézek. AKkor lehet kivételt kéne tennem:D
2012. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp tégy kivételt. Azt írtad, az egyik kedvenc fiatal színészed. Ok, hogy nem "ez a kép él benned" róla, de ha már valóban az egyik kedvenced, akkor mondhatni neki is tartozol annyival, hogy nem "szűkíted a képét", hanem igenis egészében veszed az ő munkásságát. Mert ahhoz hozzátartozik Joker is.


Ha eddig csak egyfajta arcát láttad, meg kell ismerkedned azzal, hogy volt egy másik is. Tudott ő olyat is!

2012. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Véletlen gyógyszer túladagolásban halt meg. De voltak ilyen találgatások, hogy talán megölte magát.
2012. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Tudtommal rákban halt meg.
2012. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ciganysongoku: Rosszul tudod.
2012. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
öngyilkos lett
2012. dec. 27. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!