Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto fog kapni Rinnegant?

Naruto fog kapni Rinnegant?

Figyelt kérdés
Több helyen (fórumokon) is olvastam már. Szerintetek?

2012. dec. 20. 18:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

!!!SPOILER!!!


1)A Senjuuk nem kapták a fa elemet, mivel azt csak és kizárólag Hashirama volt képes használni. Yamato, Madara és Tobi is csak azért tudják használni, mert be lett nekik ültetve Hashirama DNS-e. A manga szerint is Rikudo egyik fia kapta a szemének erejét, a másik a testének erejét, szal inkább a fizikai erejüket örökölték és így azt,h jól funkcionálnak jinchurikiként.


2)A Byakugannak semmi köze a Sharinganhoz. Volt még a történet legelején egy mendemonda, miszerint a Byakuganból származik a Sharingan (asszem Kakashi mondta a Zabuzás részeknél), de mint kiderült ez hülyeség. A két szemtechnikának semmi köze egymáshoz.


3)Ha összejönne a Naruto-Hinata páros és lenne gyerekük, az max egy nagy fizikai erővel és Byakugannal rendelkező kölyök lenne, de a Byakugant is kétlem, a Rinnegan pedig 100% h esélytelen.

2013. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

"de a Byakugant is kétlem, a Rinnegan pedig 100% h esélytelen."

A Byakuganban nem kell kételkedni, ha lesz közös kölykük akkor tuti, hogy lesz Byakuganjuk. Simán lesz nekik ez nem olyan, mint a Sharingan, hogy idő kell neki, hogy aktiválódjon. Miért szerinted minden egyes Hyuuga-nak mind a két szülője rendelkezik Byakugannal? Mert ha így lenne akkor a Hyuuga klánban hatalmas vérfertőzés és beltenyészet lenne. Viszont most már szerintem sem lesz Naruto-nak Rinneganja.

2013. máj. 2. 18:58
 13/29 anonim válasza:
43%
"A Byakugannak semmi köze a Sharinganhoz" Pedig abból alakult ki. Uchiha Madara gyorsan erős shinobi-vá vált, nemcsak az anyjától örökölte a Kekkei Genkai-t, a vérvonalbeli képességet, hanem a benne lévő Tengu vér miatt a Byakugan átalakult, így jött létre a Sharingan. [link]
2013. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Előbbi váalszoló: ezek szerint te egyáltalán nem követed a történetet! A Tengu vérvonal és a Byakuganból lett a Sharingan dolgok még a sztori legeslegelején keletkezett találgatások voltak az interneten, semmi alapja. A Byakugan a Hyuugát képessége, a Sharingan az Uchiháké. Ha követnéd a sztorit akk tudnád,h már említették,h régen (kb. Madara ideje) az Uchihák egymással házasodtak,h fennmaradjon a Sharingan...

Plussz Rikudót tartják a ninja világ megalapítójának, és neki az egyik fia lett a Senju klán, a másik az Uchiha klán megalapítója, és az Uchihákat alapító fiának adta a szemei erejét, ergo az Uchiha klán idősebb, mint a Hyuuga és nem a Byakuganból alakult ki a Sharingant.Ez egyértelmű és már évekkel ezelőtt el lett vetve az a hülyeség, amit linkeltél.

2013. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

Egyébként érdekes,hogy Narutó milyen gyorsan tanulja a különböző technikákat + az Uzumaki klán jele pont úgy néz ki,mint a rinnengan szem...

Meg valami olyasmiről is volt szó egyik részben,hogy rinnengan szemmel csak 1000 évente születik valaki vagy valami ilyesmi volt.

Ezek csak meglátások voltak,nem szeretném egyik álláspontot sem képviselni.

Csak elgondolkoztató...

2013. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Még nem olvastam el egyik választ sem, nem hagyom, hogy meg győzzőn mielőtt ezt le nem írom.

Na szóval, ugye van a Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 3 játék és szinte mindenhol látom, hogy reklámozzák, na nem tudom, hogy ez mennyire halad az eredti történeten, de pl: láttam már narutot elég egyedi rinnengannal a játékon belül. Erről készült egy Fan art is, teljesen játékhoz hű Naruto riennangan szeme itt.


[link]


De egyébként, most Narutoban fel fog ébredni valami, hiszen már kuramát el vették tőle és nélküle elég nehéz lenne Madarát legyőzni, ezért biztos fel ébred benne valami extra erő, reménykedni lehet, hogy lesz neki, de ez egyátalán nem biztos.

2014. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ott van még Minatóban a Kyuubi másik fele. Annyit kell tenniük,h átrakják Narutóba és mintha mi sem történt volna.
2014. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 micsinai válasza:
szerintem semmi sem lehetetlen, naruto biztos nem hal meg több mint valószínű hogy Sasuke vagy Naruto valami rejtett erőre tesznek szert vagy mind2en vagy csak az egyik...gondoljunk bele hogy Naruto osztozott mind a 9 bijuu chakrájával, Sasuket pedig mielőtt leszúrta Madara, Hashirama csinált vele vagy mutatott neki valami ez majd még kiderül... lényegében én Narutonak is és Sasukenak is egyaránt el tudok képzelni egy Rinnegant...viszont több mint valószinű hogy egyikük valóban meghal...nem tudom elképzelni a történetet úgy lezárva hogy mind2en visszatérnek Konohaba és mintha semmi nem történt volna folytatják a 7es csapat történetét...
2014. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 pethes16 válasza:

Ezt a képet láttam én is már !

[link]


Lehet hülyeséget írok... (de hát nem soká úgy is kiderül.., hogy mi fog történni...) de sztem lehet Sasuke oda adja neki a Saringhant (persze gondolom, olyan állapotban lesz, hogy utcsó jó tevékenysége lesz...)

Meg a Mangát látva, valaki most ott van mellette, de 2 fejezet óta nem tudni még ki az csak a lába látszik...+ Minato 9 farkú erejét a fekete Zetsu benyelte az "átültetés közbe"


Hmm, vissza emlékezés közepette, azokat a mozgó bigyókat nem értem... pl.: az egyik Tobira akaszkodott, saját gondolkodása volt... és hát 2-en voltak... de most Tobi már egyedül maradt!! + a Fekete Zetsu most Madara gonosz részének születése ??

kicsit ez a dolog fura számomra... :P :P

2014. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Abban a visszaemlékezésben 2 Zetsu volt. A fehér és az a spirálos. Madara csinálta őket Hashirama DNS-éből és önálló gondolkodásuk és akaratuk van egy mértékig, de Madarának engedelmeskednek. Madara meg halála előtt a chakrája egy részét a fehér Zetsuba rakta, akinek így a fele fekete lett.
2014. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!