Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto fog kapni Rinnegant?

Naruto fog kapni Rinnegant?

Figyelt kérdés
Több helyen (fórumokon) is olvastam már. Szerintetek?

2012. dec. 20. 18:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!

A mai mangában történt és ehez kapcsolódik:

Miután Sasuke a halálán van, Kabuto-nak sikerült kimennie Itachi végtelen Izanami-jából. Kabuto megpróbálja megmenteni Sasuke-t úgy, hogy Hashirama sejteit és chakráját ülteti belé, így nem fog meghalni.

Nah, most következik az ide tartozó rész:

Mivel olvashattad itt-is ott-is hogy Uchiha + Senju = Rinnegan, akkor tudsz következtetni. Nem 100% biztos, mert ez még csak mai rész volt a kövi jövő héten lesz, de szerintem Sasukénak lesz Rinneganja.

2014. márc. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem Hashirama sejtjeit és chakráját rakja "ülteti" Sasukéba, hanem annak felhasználásával menti meg. Nem ugyanaz a kettő.
2014. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
De sztem is az lesz h Sasuke Rinnegannal fog felébredni, mivel Madarának a halálakor éledt fel a Rinnegan. Aza baj,h már túlságosan kiszámítható lett ez a nagy rakat bűzölgő fos, amit Narutónak neveznek.
2014. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 MadaraFan válasza:

Naruto max úgy kaphatna rinnegant,hogy kap egy uchiha sejtett mert egyik részbe volt aki figyelt és más válszok ba is láttam,hogy az Uzumaki klán a senju klán rokona.És Madara azért tudta akitválni a rinnegant mert meg szerezte Hasimara sejtjeit,és halála előtt tudta felébreszteni.Egyik részbe kiderül,hogy nem a Madara nem a rinnegant adta NAgatonak,csak a sharingant és mi kiderült Nagato is uzumaki + 1sharingan=senju és uchiha sejt és amikor ideges lett akkor tudta aktiválni a rinnengnt Nagato.

De én Narutot nem tom elképzelni rinnenganal max Sasukét!

Helyes írásért bocsi!!

2014. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Madarának Rinneganja volt, és azt adta át Nagatónak. A wikián is le van írva egyértelműen és az megbízható, mivel minden héten frissítik az új manga fejezet alapján: [link]


A Sharingan pedig nem Uchiha és Senju erő kombinációja, a Sharingant az Uchiha klán megalapítója, Indra örökölte Hagoromotól (Rikudotól): [link]


Sasuke meg már kapott vmi Sharingan-Rinnegan-szerű szemet Rikudotól, olyat mint ami a 10farkúnak illetve Kaguyának van.

2014. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
2014. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Szerintem Kakashinak lessz rinneganja meg sasukenak.De Sasukenak tuti de fejlettebb lessz mint Madaráé.

Narutonak fel fog ebredni majd valami ereje az tuti.


Vagy obito oda adja neki a sharingant vagy a rinnegant mert meg változtatta es át ál a jo oldarra.


Énis csak tippelgeteg de Obitot mar le gyözték a shippuudenbe mert folytatodik. Igy mar csak Madarat kell le győzni.

(bocs a helyesirásért) ;)

2014. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Már vége. Spoiler: Rikudo kettéosztotta az erejét Naruto és Sasuke között, így Sasukének olyan szeme lett,mint a 10farkúnak. Egyfajta Rinnegan.

Narutónak természetesen nem lett.

2014. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 itaro válasza:
Nem Naruto hanem Sasuke kapja meg a rinnegant Rikudutol.Narutonak nem kell a rinnegan hisz ott van a 9 bijuu benne van.
2015. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!