Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pi életét vagy A hobbit-Vára...

A Pi életét vagy A hobbit-Váratlan utazást nézzem meg moziban?

Figyelt kérdés
Mindkét filmnek nagyon tetszik az előzetese, de nem nagyon tudok dönteni. A Gyűrűk ura miatt is szimpi nekem A hobbit, de a Pi élete is nagyon jónak tűnik.

2012. dec. 23. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, milyen filmre vágysz. Egy nagyszerű, látványos kalandfilmre vagy pedig egy zseniális, filozofikus moziélményre. Ha előbbire, akkor A hobbitot válaszd, ha viszont inkább az utóbbira, akkor a Pí élete a jó választás.
2012. dec. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Úgy van ahogy az első írta.

Amúgy én inkább a Pi-t választanám,mert moziban az látványosabb :)

2012. dec. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Hobbitra szavazok, a Pi életét hallottam rádiójátékban (persze az biztos más) és a hideg kirázott tőle, Tolkiennak viszont minden munkáját imádom. De ha mindkettő érdekel, miért nem nézed meg mindkettőt? Vagy megnézheted az egyiket online is.
2012. dec. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
sztem a hobbitot
2012. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mahhoo3-3 ***** válasza:
52%
Lattam mind a kettot, a pi elete nyugisabb, de nagyon latvanyos, a hobbit arrol szol hogy utaznak es harcolnak. Szerintem a pi jobb.
2012. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Szerintem a Pi életét nézd meg és ráadásul Tobey Maguire is benne van a filmben.
2012. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted a kalandos-harcolós fantasykat, akkor mindenképpen a Hobbit. De ha nem szereted ezt a műfajt, nem fog tetszeni.
2012. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem mindkettőt megnézem, először a hobbitot! Minden témájú filmet szeretek és moziban szeretem nézni a filmeket, mozis letöltéseket nem szeretek nézni, kivárni meg nem bírom, hogy fenn legyenek nézhető verzióban.
2012. dec. 27. 01:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Hú a Pi élete aztán mekkora film! Nagyon tetszett nekem.

Amúgy mi ez a hülyeség hogy Tobey Maguire szerepel a Pi-ben? Még csak köze sincs a filmhez semmilyen formában... Na mindegy.

2013. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!