Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt andrás halála....

Barátok közt andrás halála. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Kit tartatok felelősnek? Kit utáltok a legjobban? Én a julit de azt nagyon

2013. jan. 3. 16:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%

Köszönöm a választ.


B. András!

Sajnálom:( :)

2013. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Maga a jelenet egyébként egy totális marhaság volt. Korábban Miki adott róla fényképet és élőben is látta Nagy Sanyi bérgyilkos karaktere Attilát, most meg Andrásra simán azt hiszi, hogy ő? Ez elképesztő egy baki.

viszont a két fickót nagyon meggyűlöltem most, őszintén remélem, hogy Miki valamelyest jóvátesz a bűneiből, ha elintézi a két fickót.

2013. jan. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sem lehet letagadni az idegenkezűséget, elvégre ott a betört ajtó és a vérnyomok a lépcsőházban.
2013. jan. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Igen , azt már többször észrevettem, hogy a Barátok közt-ben ilyen "holmi apróságokra" nem figyelnek.:( :)
2013. jan. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Julit meg Attilát. nem is tudom, melyiket jobban. Szegény Mikit most sajnálom :( jó, tudom, hogy kicsit azért ő is felelős, elvégre ki akarta nyírni a féltestvérét, de akkor is!

a rendezőknek meg az a nevetséges indok, hogy elfáradt a karakter... maga a sorozat fáradt el már nagyon rég, de ha már mindenáron folytatni akarják, legalább a legkedveltebb karaktert hagyták volna benn.. Laci szívem szerint mehetne :D meg Alíz, Luca, fú Bözsi mama is nagyon idegesít. jajj bocsi eltértem a tárgytól :D

de az mondjuk elég fura, hogy Timike András unokahúga (ugye?)aztán alig voltak együtt. Mármint a kislány inkább volt Lucánál, mint a rokonainál. jóhogy nem annyira szomorú, mikor alig ismerte... nem tudom a rendezők mit hisznek. meg Emmáék is külföldön tanulnak, de még nyáron se néznek haza a szüleikhez?

bocsi az offért

2013. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, szerintem is inkább Lacit kellett volna akkor már kiírni. Ha már elfáradt karakterről beszélünk, akkor az övé inkább elfáradt, mint Andrásé. Andrással többet lehetett volna "kezdeni" egy kis forgatókönyvírói fantáziával mint Lacival.
2013. jan. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
azert irtak ki mert unalmas volt a szerepe a sok fiatalehoz kepest
2013. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
71%
Az egész unalmas már.De a fiatal szereplők nem unalmasak,egyszerűen idegesítőek.
2013. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Magyarázkodik Kalamár, de ezt akkor is nagyon eltolta. Egy bérgyilkos/verőember ne tudná, hogy kit intéz el? Ne vicceljenek már!

Egyébként is, ez egy feleslegesen durva megoldás volt, gondolom, azért, hogy felkavarják kicsit az állóvizet. ettől sokkal jobb ötletem lett volna:

Júlia románca Attilával kiderül. András és Attila közt lesz egy jó kis bunyó. Azután András lehiggad, úgy dönt, hogy eleget csalódott, ideje továbblépni. Mivel Juli gyerekei közül egyik sem az övé, ezért ők sem kötik hozzá többé. Otthagyja a házat és véletlenül összefut Lillával, akit meg Miki bántott meg nagyon. Gondolnak egyet, miért ne-alapon és együtt utaznak el messzire, hogy közösen kezdjenek új életet. :))

Megmondom őszintén, Sarudi Lilla (illetve az őt alakító színésznő) annyira gyönyörű, hogy kenterbe veri az összes többit. Még esetleg az az ápoló csaj, akivel Géza randizgatott egy rövid ideig, mérhető hozzá. (Személyes vélemény, természetesen.)

2013. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

[link]

Elnézést, az előző csak a kép, ez a cikk.

2013. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!