Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja, csak barátok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, csak barátok, de szerintem van ott más is. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz.

Haveromnak volt egy gyönyörű, okos, nőies barátnője N., mellesleg előtte járt más férfiakkal, szóval szerette a dolgot, hogy úgy mondjam. Szétmentek, a lány dobta, mondván Pestre költözik, oda járt egyetemre, ott is melózik, stb. Haver teljesen összetört, élete legjobb nőjeként emlegette mindig, és hogy majd feleségül akarja venni. Erre egyik nap látom a lány kocsiját a településünkön, csak másik ház udvarában parkol, ott, ahol egy csúnya arcú kigyúrt csaj lakik, nem sértésből, de ilyen tenyeres talpas szteroid pipit kell elképzelni(edző, vagy mifene), na jó, nem benga, de mégis, a hosszú haja ellenére is valahogy...nőietlen. Kérdezem cimbit, hogy látta-e, erre ő mondja, hogy mióta szétmentek, hétvégente mindig itt van az exe, annál a csajnál. Ja, és a közösségi oldalakra is olyan fotókat raktak fel(már törölték), amin egymást ölelgetik, jó, tudom, a lányok ölelgetősek, de az exe szemén látszik valami, a cimbim szerint, így rá is kérdezett. Azt a választ kapta, hogy csak barátok. Azt hinném, sőt, biztosra venném, hogy kavar a két csaj, csak

hát N.-t nem ilyennek gondolom, ismerve az előéletét(magyarán több f.szt fogott, mint kilincset), és hogy teljesen finom nőies nő. De akkor meg mi a francnak vezetne le minden hétvégén cirka 100km-t oda vissza? Ja, és a gyúrós pipit állítólag látták régebben a városban egy lánnyal nyelves csókot váltani és nem "divatból".Haver még reménykedik,hogy tényleg csak barátok a csajok, de szerintem több van a dologban. Ti mit gondoltok?


2012. aug. 11. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
még jó h tele van az oldal parafenoménokkal :D
2012. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
leszbibébik
2012. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan.. ez nem is gond. Mivel nem a sráccal akar lenni a csaj, akkor nem mindegy hogy kivel van? Meg hogy milyen nemű az illető? Ilyen erővel azon is agyalhatnátok, hogy biztos Batmannal is randizik....
2012. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is az, bár tény, semmi közöm hozzá, csak nem gondolnám ezt egy ismerősömről. Azért havernak sem mindegy, hogy :A)csak úgy dobták, pedig tepert rendesen

B)egy csaj lenyúlta a nőjét

C) a nője valójában a lányokat szereti, azért dobta

2012. aug. 11. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a lehetséges verziók:

1. az, hogy több f*** fogott, mint kilincset, még nem jelent semmit. A férfiaknál is előfordul nem egy esetben, hogy 100 nőt is megd***ak, mire kimerik mondani, hogy melegek

2./a. elképzelhető, hogy biszex a csaj és a pasikból elege lett, inkább most a lányokra pályázik

2/b. a csaj már régóta két kapura játszott a cimbid mellett is, de valamiért a haverodból elege lett és úgy döntött, csak a lányt tartja meg maga mellett

3. tényleg csak barátok és mivel a "cimbid" nem tudja magát túl tenni a csajon már kitalál mindenfélét és te ebben még partner is vagy


Végezetül: az ex után kutakodni elég szánalmas dolog, ezt próbáld meg megértetni a haveroddal és lehetőleg te segíts neki ebben legalább azzal, hogy nem emlegeted neki a csajt.

2012. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem én utolsó, csak olyan mellbevágó a dolog, ha igaz. Haver elég szánalmasan fest, én próbáltam másról beszélni vele már azóta, de mindig visszatérünk ehhez. Bizonyosságot akar, én meg a régi havert vissza.

Amúgy arra voltam kíváncsi, hogy szerintetek a felvázoltak alapján mi lehet a helyzet, ehhez képest megkapom a letolást,hogy miért érdekel.

2012. aug. 11. 20:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és melyik barátodnál töltöd a hétvégéidet? Ott alvós jelleggel.Nem a szerelmednél? Nem így logikus?
2012. aug. 11. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!