Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy a magyar...

Miért van az, hogy a magyar sorozatokban a színészek nagy része nem játszik hitelesen, és a minőség is rossz?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de fura...arról van szó, hogy én senkit nem akarok leszólni, de tényleg némelyik színész úgy játszik, hogy látom, hogy játszik...biztos értitek. A másik meg, hogy a hang sem ugyan olyan, mint egy külföldi sorozatnál. A minőség nem jó vagy a technika vagy mi az oka? A hangnál lehet az a baj, hogy a szinkronszínésznek csak az a feladata, hogy arra koncentráljon, ahogy beszél, nem kell még közben mozognia is, meg olyan arcot vágnia? De egy színésznek tudnia kellene egyszerre több dologra is figyelni, vagy nem?
2013. jan. 17. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindent utánoznak,nem csak Amerikát,de nem csak a filmesek!

A maffia az még közel áll Magyarországhoz,de a nagy házas család,me hogy mindenki jól menő cégnél dolgozik,nagy autóvaj ár az már nem :D

2013. jan. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a Barátok közt a legjobb.. Mármint nem azt mondom hogy szeretem, egyszerűen csak ebben vannak elviselhető színészek. Az összes többi sorozat NÉZHETETLEN
2013. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hol láttál Te ott elviselhető színészt ? :D Az is nézhetetlen.
2013. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
jók a meglátásai a kérdezőnek, tényleg gyalázatosak a mai magyar filmek. Szerintem egyik nagy gond az, hogy nincsenek filmszinészeink csak szinháziak és ott teljesen máshogyan kell előadni magadat, nem annyira számít a gesztus és a mimika, ottt nagyhangúnak és érthetőnek kell lenned. Ugyanakkor ha megfigyeled pl. az amerikai filmeket sokszor suttognak vagy legalább is kimérten, halkan társalognak. Az egészben az a rejtény, hogy szinkronban meg rohadt jók a magyarok, rengeteg pluszt adnak egy egy filmhez de amikor magukat adják a vásznon, hát tényleg siralmas. A hang silánysága is abból adódik, meg gyanítom élő hanggal dolgoznak, nincs meg az utószinkron varázsa.
2023. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!