Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani nagyon beteg...

Tudnátok mondani nagyon beteg horrorfilmet vagy thrillert? Lehetőleg szinkronost, mert a társaság elvárja :-D

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Motel. Az egy nagyon beteg film. :D
2013. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem szinkronos de a The Vomit Gore Trilogy filmtrilógiát ajánlom:D
2013. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
MOtelt sajna látta sztem mindenki a felirat meg most tabu.
2013. jan. 30. 01:15
 4/7 anonim ***** válasza:
mi neked a beteg? A Trancsírák elég beteg film, főleg, hogy vígjáték során hullanak az emberek, mint a legyek. Ijesztőt akarsz?
2013. jan. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A halál ezer arca sorozat.Beteg dokumentumfilm,mert nem normális aki más emberek,halálát nézegeti.


A dokumentumfilm 100%-ban igaz felvételeket,videókat mutat be.Nincs benn hamisság,csak a rideg valóság.nah ezért beteg,mert ha kicsi érzés is szorult beléd,teljesen lesokkol.


Bár betegnek tartom,de én is megnéztem két részt belőle,hát igen énis beteg vagyok valamilyen szinten.De én többet nem bírtam még ránézni sem.

2013. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én már nem találok elég beteg filmet, pedig az lenne a cél, de köszi ezt az ezer arcosat meglesem.
2013. jan. 30. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
mártírok sztem az qva jó és szinkronos :DD
2013. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!