Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most komolyan vége lesz a...

TénylegGyakori kérdése:

Most komolyan vége lesz a Bárkának?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 2. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Hány megerősítésre van szükséged?

Kaszálták? - Igen.

Vége lesz? - Igen.

2013. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Baromság, baromi nagy hülyeség xD már csak azért is mert már csinálják a negyedik évadot :'D és hivatalosan jegyzőkönyvbe van véve, hogy hat évad lesz összesen. Az ilyen névtelen senkiknek sose szabad hinni. De ma először legalább nevettem :,D
2013. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


A junkie-ra nem jellemző hogy kamuhíreket terjeszt. Vagy ha igen, akkor javítják magukat.


Nézd meg a nézettségét, szépen elfogytak az emberek:

[link]

2013. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, de azért éjszaka adják. És az elsőn látszik, hogy megint nő egy kicsit, és ilyen kicsinként csökkent, másrészt szerintem nem érdemes elkaszálni, mert alig tudjak majd neki rendes befejezést..
2013. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ilyen kis léptéket néznek. A 4 milliós nézettség 2-re, és majdnem 2 alá esett. Akárhogy nézed a heti statisztikát, a nézők fele mostanra lelépett.


"El 21 de febrero de 2013 la serie finalizará definitivamente tras tres temporadas debido al desgaste de audiencia que ha sufrido la serie."


Itt is a nézettségre hivatkozva írják hogy a sorozat 3 évad után véget ér.

2013. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár kicsit nem csodálkoznék ha igaz lenne, mert az embereknek nem a történet számít már, hanem hogy történelmileg hibás, összekavarják az eseményeket.. De nem csak azt kellene nézni, hogy spanyolországban mennyien nézik, mert most kezdik el egy csomóan.
2013. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet a Wikipedia-s magyar cikk zavart meg, amiben még további évadokra hivatkoznak. Az viszont egy 2011. decemberi hivatkozás, aminek mára már nincs érvénye.


[link]

[link]


Már a szokásos értelmetlen/buta lépések is elkezdődtek, mint petíció a megmentésért:

[link]


De én ezzel befejezem, nincs értelme tovább bizonygatni. Lehet azért mert én objektíven nézem és csak a tényeket figyelem, te viszont szubjektíven a sorozat iránti érzés miatt nem fogadod el hogy vége is lehet. Ha nem akarod elhinni hogy vége akkor ne tedd, majd amikor nem jön ki az új évad a várható időben majd rájössz.

2013. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja oké, én olyan vagyok, hogy a wikipédiának hiszek, és nem olyanoknak, akiről nem tudom bizonyítani, hogy igazat mondanak e, viszont nem tudtam hogy az a hivatkozás 2011-es... Mostmár tudom. És nem igazán vagyok szubjektív, csak at mondom, amit a legvalószínűbbnek hallottam, és ebben az is benne van, hogy tévedek. Bár a wikipédiának jól jött volna egy kis frissítés...
2013. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!