Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen dolgon komolyan meg lehet sértődni, olyannyira, hogy egy szakítás legyen a vége?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már több hónapja együtt vagyok. Meséltem neki egy lányról, akit pár évvel ezelőtt egy rendezvényen ismertem meg,2 napig buliztunk, és semmi nem volt köztünk. Aztán rá egy fél évvel kommentelte az egyik képem, melyben enyhén(tényleg csak enyhén, de nem is lényeg) flörtöltem vele. Elolvasta (ismétlem magam, amit másfél éve írtam) a kommentet, és olyanokat vágott hozzám, hogy azt a lányt szeretem, és szakításig mehet a dolog. Most komolyan hibás vagyok azért mert előtte is csajoztam????
2012. máj. 5. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy igazán hisztis csajnak nincs szüksége indokra, hogy kivágjon :D

Tehát ez teljesen egyénfüggő. Nyilván nem normális ha szakít. De ki akar járni egy nem normálissal??? Ugye?

2012. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez egy ürügy, lehet alapból akar(T) szakítani és nem tudja másra fogni, azóta egy másik pasiét nézegeti és ő kommentálgatja, csak azt nem látod
2012. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyszer már szakítottunk, és 3 hétig voltunk távol egymástól. Abban biztos vagyok hogy szeret. Egyéb tipp a "bocsánatkérésre -.-"?
2012. máj. 5. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?:S
2012. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jaja kor fontos lenne... amúgy virág, bármi ajándék ami kicsit személyes jellegű (tudod, hogy szereti mert beszélt róla stb, vagy ami rád emlékezteti) ezek mind bejöhetnek. Idősebbeknek vacsora, vagy valami klassz programra meghívni esetleg :)
2012. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki ürügyet keres a szakításra, az talál is.
2012. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen semmiségen megsértődik, szakíts vele te.

Mert nincs is min megsértődnie, ennyi erővel te is felhozhatnád neki minden eddigi pasiját, vagy minden eddigi pasit, aki tetszett neki, és mondhatnád neki, hogy amiatt szakítasz vele.

Csajszidnak nem sok esze van. Hagyd ott.

2012. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tipp a bocsánatkérésre? Ha még te akarsz bocsánatot kérni, egyformán vagytok betegek a nőddel együtt.
2012. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!