Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legbrutál...

Szerintetek melyik a legbrutálisabb, legsokkolóbb horror film? Elég sokat láttam már ja és láttam a betolakodót.

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 00:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Halálos hallgatás

A fűrész alkotóitólXD

2009. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a Cápa vagy a Légy egyáltalán nem sokkoló, na jó attól függ mit értünk brutális és sokkoló alatt, van akinek a Titanic is sokkoló :D ha brutális , beteg filmet akartok látni akkor nézzétek meg pl a Magasfeszültség című filmet..
2009. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%

@17:28: Hogy a Cápa sokkoló-e arról azt kellene megnézni, aki úgy félt utána a tengertől, hogy be se mert menni. :)

A Légy meg csak azért írhattam le, mert az volt az egyik első horror, amit láttam, olyan 6-7 évesen és bizony hatásos darab volt.

2009. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
81%

Hát most nem azért de látszik mennyire amatőr horror rajongók vannak itt.Persze tisztelet a kivételnek(Cannibal Holocaust).

Felsorolok most néhányat és döntsétek el hogy pl. a végső állomás télleg odatartozik-e?!Jah és sokan azt hiszik hogy csak az a jó és kemény horror ami besorolás kapott és mozikban játszák!

Ebola Syndrome-kannibalizmus,boncolások,maga a vírus tünetei(belső szervek hányása....)

Visitor-Q=nekrofília,vérfertőzés,gore,testnedvek

Nekromantik-brutal nekrofília

Philosophy of a Knife-nagyon brutális kb 4 órás kínzásokkal

és még van néhány......Grotesque,Saló,Begotten,Hullajó(mondjuk az vígjátékszerű).......

Jah és még mielőtt félreértenétek senkit nem kritizálok és nem szóltam le senkit!

2010. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

végre egy értelmes válasz! félreértés ne essék én szeretnék kritizálni és beszólni, minden hasonló témánál olyanokat kellet olvasnom hogy végső állomás, meg viasztestek ezt inkább nem is kommentálom,sokan irtátok a mártírokat jó elismerem vanbenne pár durva jelenet de közelt se annyi és olyan jól megcsinált hogy azt mondjuk hogy annál durvább film még nem készült pf nevetséges, amin meg végképp kiakadtam az a nagy emberi százlábú mánia

az a film egy tragédia de tényleg, egyáltalán nem durva de az egész annyira nevetséges és unalmas hogy inkább nézem egy óráig a falat mint azt!

Hogy a kérdésre is válaszoljak

Fűrész 1-7 :ha csak durva jeleneteket akarsz látni akkor tökéletes ráadásul nagyonjó film(ek)!

kicsit betegebb vizekre evezve:

Szerb Film : látványilag kevésbé sokkoló de maga a cselekmény ez egyik legbetegebb

August Underground Trilogy : elég élethű és beteg snuffszerü filmek

Necromentia: nekrofilia, vér , drogosok minden ami kell

Philosophy of a Knife: 4 órányi emberkisérlet (fekete fehér)

Begotten: egy elég elvon feketefehér művészfilm

Subconscious Cruelty: kicsit antichrist szerü film csak sokkal betegebb

Guinea Pig: régebbi ázsiai film, nekem nemteccett de darabolás ebben is van bőven

Inside: francia film még viszonylag nézhető de a gore jelenetek igen teccettek benne

hapedig nagyon undorítóan beteg filmat akarsz akkor a Vomir Gore triology-t ajánlom:

Slaughtered Vomit Dolls

ReGOREgitated Sacrifice

Slow Torture Puke Chamber

hányás , belezés, hányás , leszbikusok, mégtöbb hányás, csecsemődarabolás, hullagyalázás, és még egy kis hányás :D

hapedig hozzám hasonlóan kedvelitek a régebbi klasszikusokat akkor Rémálom az Elm utcában és Hellraiser (kizárólag a régiek és nem a mostanában készült remake filmek)

2011. febr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Utolsó,VOMIR GORE-t hol lehet leszedni?
2011. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
tpb-n fentvan mind 3 rész egyben
2011. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!