Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon csinálnak taxi5-öt?

Vajon csinálnak taxi5-öt?

Figyelt kérdés
tudom hogy így hogy 2007-ben csinálták meg a taxi4-et ezert ez egy elég meredek kérdés de vajon készítenek meg 1 taxit?

2013. febr. 10. 21:29
 1/3 AccountManagerkovács ***** válasza:
Biztosan nem. Az utolsó rész megbukott és már a harmadik epizód sem volt az igazi. Nekem persze mind tetszik, jól szórakozom rajtuk, de a közönség nagy része és a kritika nem ért velem egyet. Meg aztán a szereplők is megöregedtek, Samy Naceri (Daniel) mindig valami balhéba keveredik és hát már a négyben is elég rosszul nézett ki...
2013. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a 3. és 4. részt vesszük, akkor inkább ne készítsenek egy 5. részt. Ami ezekbe volt, az már kicsit túlzás és nem is volt annyira szórakoztató, mint az első kettő.

Szeretem az első kettőt, sokszor megnéztem, de a többi nem fogott meg.

Szerintem már nem lesz folytatása. Max egy remake, de azt nem a régi főszereplő fogja játszani.

2013. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lett végül, de nem tetszett nekem.
2018. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!