Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak ilyen filmek? (fantasy)

Vannak ilyen filmek? (fantasy)

Figyelt kérdés

1. JÓ (!!) sárkányos filmek érdekelnének, főleg olyanok, amikben a sárkány nem feltétlenül negatív szereplő. Tudom, hogy jó barát a Google, de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.

Ezeket már láttam: Eragon, Sárkányok háborúja (azért az utóbbinál jobbat remélek:D)



2. Olyan fantasy/akár thriller vagy bármilyen film, amiben a farkas és a holló együtt megjelenik.


3. Farkasos filmek, lehetőleg fantasy

Láttam: Lány és a farkas, Alkonyat-sorozat, és tervezem megnézni a Fehér Poklot, szóval azt se írjátok.


4. Misztikus, fantasy-s, eseménydús és pörgős középkori filmek, akár krimisen is

Akár A rózsa neve-félék.


Mindnél olyasmit keresek, ami nem belezős-vérfröcsögős-horroros, mert 17/L vagyok és nem nagyon szeretem a gyomorforgató jeleneteket. :D

Persze a romantikus szál egyiknél sem hátrány, de most nem ez a fő célom.

Előre is köszi a válaszokat!



2013. febr. 14. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Sárkányszív, Farkasok szövetsége, Beowulf, Így neveld a sárkányodat.


Jó szórakozást!

2013. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

4.-re: A Pap, a Várúr és a Boszorkány

Engem kicsit emlékeztetett A rózsa nevére. :)

2013. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Sárkányszív, én is ezt ajánlom


2.passz


3. true blood, van benne minden ami kell, farkas csak a 3. évadtól, de addig is szuperr az egész.


4. a pokolból - középkori és krimi és véres vagy akár A parfüm. Más múfaj, de korrajz tekintetében nagyon jó film a Goya kísértetei

2013. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Sárkány témájú filmek közül toronymagasan emelkedik ki a Sárkányszív és ahogy látszik ezt sokan így gondoljuk.


Farkas és holló???!!! WTF???!!! Ha még azt írtad volna, hogy kutya és macska, de nem, neki farkas és holló kell xD Sok sikert!


Farkas témájú filmnek én a Van Helsing-et ajánlom, ugyan nem ez a központi témája, de igen hangsúlyos.


Pörgős, misztikus, középkori? Hát ez szinte egy az egyben a Robin Hood, a tolvajok fejedelme, ill. ajánlanám még a kívánalmaidnak kisebb mértékben megfelelő Lovagregényt.


Szerelmi szál kisebb-nagyobb mértékben mindegyikben fellelhető.



Az előttem szóló kollégának meg csak annyit, hogy a 'pokoli parfümjével' eltévedt párszáz évet xDD

2013. febr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Áá a Goya kísértetei-t csak most veszem észre xDDD

Nem gáz tényleg xD

Haver mielőtt a korrajzról papolsz legalább tudd melyikről beszélsz, mert ez eddig 3 próbálkozásból 0 találat xDD

2013. febr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A lovagregény hogy jön ide?!
2013. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eseménydús középkori. Van még kérdésed?
2013. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kennedy: a farkas és a holló elég sok szempontból összetartozik, nem véletlenül keresek ilyet. :) Nézz csak utána.

2013. febr. 15. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Hátőőő misztikus fantasy-s eseménydús és pörgős középkori film? Talán sorozatot tudnék ajánlani. Trónok harca. Lehet kicsit elkéstem a válasszal, biztos láttad már mind a két évadot, hamarosan jön ki a harmadik, de érdemes lenne könyvben is elolvasni, úgy még jobb, de a sorozat is eszméletlen jó :)
2013. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dubi ***** válasza:
Trónok harca? Pörgős?! másfél évad alatt nem történt benne az ég világon semmi, azóta nem nézem.
2013. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!