Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak ilyen filmek? (fantasy)

Vannak ilyen filmek? (fantasy)

Figyelt kérdés

1. JÓ (!!) sárkányos filmek érdekelnének, főleg olyanok, amikben a sárkány nem feltétlenül negatív szereplő. Tudom, hogy jó barát a Google, de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.

Ezeket már láttam: Eragon, Sárkányok háborúja (azért az utóbbinál jobbat remélek:D)



2. Olyan fantasy/akár thriller vagy bármilyen film, amiben a farkas és a holló együtt megjelenik.


3. Farkasos filmek, lehetőleg fantasy

Láttam: Lány és a farkas, Alkonyat-sorozat, és tervezem megnézni a Fehér Poklot, szóval azt se írjátok.


4. Misztikus, fantasy-s, eseménydús és pörgős középkori filmek, akár krimisen is

Akár A rózsa neve-félék.


Mindnél olyasmit keresek, ami nem belezős-vérfröcsögős-horroros, mert 17/L vagyok és nem nagyon szeretem a gyomorforgató jeleneteket. :D

Persze a romantikus szál egyiknél sem hátrány, de most nem ez a fő célom.

Előre is köszi a válaszokat!



2013. febr. 14. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1.Így neveld a sárkányodat,sárkányvadászok, meg volt vmi olyan film amiben 1 jégsárkány küzd 1 tűzsárkánnxal de a címét má nemtom

3.van 1 Piroska és a Farkas horror nem tom mennyire durva(mondjuk leht a lány és a farkas az amiröl beszélek.)

4.Percy Jackson és az olimposziak,Herkules

2013. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!