Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fiúk a klubból. Miért lett...

Fiúk a klubból. Miért lett ilyen depressziós vége? Értem én, de nem lehetett volna vmi happy endesebb vége? Más is gondolja így?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 13:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A történet elején Brian Kinney 29 éves, aki bármelyik srácot, férfit megkaphat annyira jó pasi.

A cégénél is egy gazdag ügyfél őt akarja, még fizetne is neki hogy a szeretője legyen, de Brian ezt elutasítja kirúgja őt, az sem érdekelné hogy az állásába kerüljön a dolog.

A story végén Brian 33 éves, vagy 34 és már ott vannak a sokkal-sokkal de sokkal fiatalabb srácok ők Babylon új legjobb" pasijai, márpedig Brian Kinney nem lesz 2.3.4. legjobb pasi, ezért szerintem nincs már értelme a Babylonba járnia...

Várja vissza Justint.

Szerintem ha a story folytatódna Justin befut New Yorkban kap jó állást, és ott van vele a partikon Brian is...

Egy idő után pedig visszatérnek a kastélyba amit Brian vett.

Justin végre megtalálja azt ami ő maga, nem egy éjszakába hetero pasikat üldöző, verő srác, nem egy sexklubban a tulajjal munkáért ke..lő léha gyerek, hanem elvégzi a művészeti fősulit, és ugyanúgy sikeres lesz ahogy a szerelme is...felnéznek egymásra, szeretik egymást, elfogadják egymást olyannak amilyenek.


Amikor egyszer Justin úgy érzi nem kapja meg azokat a reakciókat imádott boyfriendjétől amiket vár, akkor ugye lelép a hegedűssel- és Brian rendel egy ugyanúgy kinéző meleg luxusprostit azt parancsolja neki hogy feküdjön hasara és megd...ja, odaképzeli Justint aki elhagyta...Büszke hogy utána menjen, pedig ha megvette volna azt a rózsacsokrot akkor Justin nem ment volna el, neki ennyi is elég lett volna Briantől.....

2015. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
igen miért lett happy :(( :(( :((
2015. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
előttem lővé sok mindent ki hagytál :D kanyarba nem volt így abban volt igazad h nem valljaba magának hogy szereti justint
2015. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
majd én le írom ti félkegyelműek ! Eleinte azért viselkedett vele így vele ( de aszt be szólást bírtam na dawson mond csak hogy vannak a haverok ) :D mert sosem érzett még ilyet senki sem közeledett hozzá úgy mint justin Szerelemben nem hisz ha nem a szexben abba menekült félt közel engedni magához bármi kit is az apjával nem volt túl jóba az anyja egy frigid .. k*va .Eleinte justin iránt érzett valamit szexuális vágyat akkor ébredt rá hogy szereti azt a kölyköt amikor meg lincselik ... meg ahhoz képest hogy az agyára ment nagyon sokszor meg dugta .. miért akkor ébredt rá hogy szereti mert nem tudod mid van amíg el nem veszted .. akár mennyi fáj fájást is okozott neki ..de megijedt az érzéseitől és magának is fél be ismerni amikor elcsábította ethan meg kapta hűséget szeretet romantikát törődést sokkal boldogabb volt mint Brinnal valaha amikor vissza ment hozzá sokkal jobb lett kapcsolatuk justin el ismeri hogy igaza volt mikeynek amikor brian szereti ha ki mondja ha nem ...Amúgy justin alapjában véve jobb emberé tette és meg menete a magánytól de ezt persze sosem ismerné el .És azért kéri meg a kezét mer fél elveszíti élete szerelmét már nem először át értékeli az életet a robbanás után végre nem a saját boldogsága az első ..be vallja hogy szereti azt a kölyköt meg kéri a kezét mondta hogy bármit meg tenne érte fel adta volna önmagát de nem akarata hogy megjátssza .. romantikus énjét ... ezért hisztizett amikor a nem akart vele dugni avval a csávóval hűség miatt szerintem ...a kölyök nem ebbe brianbe szeretett bele el fogadta igazából ahogy van ..meg hát ha igaz szerelemre vágyik az ember az önzőséget félre kell hagyni meg ilyen a dráma azért lett ilyen a vége de ha úgy vesszük nem szomorú a vége el mondta az érzéseit magának justinnak ..meg kérdte a kezét stb ez közelre se szomorú így kell fel fogni ...:D( bocsánat ha ismételnem magam ) de attól így van :D brian 2 évad 3 évad ban szerette meg
2015. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Magadat nevezd félkegyelműnek légyszíves.

Azt hiszem a 36% sokat elmond arról, hogy gondoljuk az általad leírtakat.

2015. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy 15 éve volt a sorozat, még sokan érdeklődnek a történet iránt. Én szerettem nagyon.

Brian egyérszt valóban érzi, hogy változtania kell, megöregedett, kiöregedetta a diszkó legjobb hapsija címből,( sz már nincs olyan aki nem d.ott volna vele :) ), ezért is kéri meg Justint.

Több alkalommal is elmondja a filmben, hogy kedveli, hiányzik neki, még az anyjának is, amikor az a támadás utáni felépülésnél megkéri hogy hagyja békén a fiát. Erre válaszolja azt hogy de őt érdekli mi van Justinnal.

Amikor Justin megy hozzá, és az ajtóban boldogan elújságolja, hogy milyen neheze talált ide, mert fél az emberektől Brian elküldi, erre ő tör zúz, az anyja megjelenik nála, hogy vegye vissza, mert így nem az ő régi Justinja.

Brian visszakérdez, hogy lefeküdjek vele?

Mire az anyja: ha ez kell hogy újra a régi legyen akkor igen.

Másérszt viszont, rá akarja ébreszteni Justint, hogy ő ugyan megváltozhat, lehet vörös rózsacsokorral hazaállító hűséges mintaférj, de vajon ez a Brian Kinney kell neki? Ebbe a Brian-be szerett bele? Nem...

Justin a régi Brian-t akarja, aki sz@p, d..g, ba..ik, de olyat még nem hallott a szájából hogy össze akar bújni vele...

Minél inkább közeledik az esküvő a szeretett férfi annál távolabb kerül attól amilyen régen volt...

Ez nem szerelem ez áldozat mondja Justin.

Nem akarok egy olyan férfival élni, aki feláldozta az életét, és önmagát a szerelemért....

Erre mondja Brian hogy én sem....- értsd: Menj New Yorkba!

És majd kiderül, hogy visszajössz-e, vissza akarsz-e jönni, vag maradsz.


Én angol nyelven láttam magyar fordítás nélkül.

Nagyon más ha lefordítják....Más a mondatok tartalma, jelentése, mások a kifejezések, ezért is érthetek máshogy bizonyos dolgokat.

2015. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Justin: You would've told you loved me. Mondanod kellett volna, hogy szeretsz.

That you would go on loving me even after I was gone. Mondtad volna, hogy akkor is szeretsz, ha elhagylak.

Brian: Is that what you waiting to hear? Ez az amit hallani akarsz?

Justin: Yes!

But as usual you never said it. De ugye ahogy eddig sem, most sem fogok kimondani.

So it's just as well I go: Jobb, ha elmegyek.

Brian, elkapja: That's so like you! Ez igazán te vagy!

You don"t hear what you want so you leave. Nem azt hallod, amit szeretnél és ezért lelépsz(elhagysz).

Try standing up for yourself for a change : Próbálj meg a sarkadra állni.

Have some balls! : Legyél végre férfi!

2015. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Zsolt1986 válasza:
Eredetileg a sorozatnak lett volna még egy befejező évadja, de az a szereplőknek a szerződése lejárt és olyan összegek repkedtek amit nem vállalt be a csatorna, illetve volt olyan szereplői is aki nem vállalta volna a szerepet tovább, s ezért nem készítették el a záró évadot.
2016. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Másik úgy írják le mintha igazából is meg történne ez csak egy sorozat nem igazai !

igen lehetett volna happy and de ha bele gondolsz jó a vége szerelmet vall és meg kéri a kezét jogosan kosarazta ki Legalább őszintén el mondja neki mit érez

és legalább ő is próbálkozik és küzdjön meg érte ..

És az írókat hibáztassuk .. ez miatt

Brian mondta hogy meg változna élete szerelméért

de a kölyök nem akarta



és még egyszer mondom lehetett volna happy and

2017. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
tudjátok h ez egy kitalált karakterek és nem avalóság régfi de nem bírtam ki
2017. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!