Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Más is depressziós lesz ha...

Más is depressziós lesz ha vége egy könyvnek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hm... depressziós? Nem.

Inkább egy különös érzés lesz úrrá rajtam, azt kívánom, bárcsak folytatódna a könyv és soha nem lenne vége. (főleg, ha jó a könyv)Ilyenkor picit rosszul érzem magam, hogy sosem élek át olyan csodákat mint a főszereplő, sosem élhetek abban a korban... de ez pár nap múlva elmúlik. Bár olyankor tényleg nagyon kellemetlen érzés, de depressziós nem leszek. :)

2012. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dettó az elsővel.
2012. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem. egyszerre általában 5 különböző könyvet olvasok folyamatosan, úgyhogy csak nagyon-nagyon ritkán élem bele magam annyira egy könyvbe, hogy sajnálnám, hogy vége lett. Főleg, mivel viszonylag lassan haladok velük, nem két nap alatt rágom át magam egy-egy művön. Így van időm kiélvezni:)
2012. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én igen.Csak ülök, bámulok... és aztán újraolvasom:D
2012. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Könyvtől függ. De ha van egy olyan, ami tényleg eszméletlen jó, akkor én napokig képes vagyok részleteket visszaolvasgatni belőle, konkrétan minden gondolatomban ott van. Nem szoktam folytatás után sírni, inkább igyekszem visszamenőleg minden apró részletét észrevenni, megjegyezni, hozzáadni a képhez.

De van olyan ismerősöm, akin látható jelei voltak a kedvenckönyv-megvonásnak. Hetekig morcos fejjel mászkált, minden apróságról eszébe jutott, hogy még mindig nem jelent meg a folytatás, ha szóba került, akkor hisztirohammal küzdött, és naponta többször csekkolta, hogy pontosan miről is fog szólni, milyen lesz a borítója és mikorra várható a megjelenés. De ezt nem depressziónak nevezném. :)

2012. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!