Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lett ilyen nagy szenzáci...

Miért lett ilyen nagy szenzáció A némafilmes?

Figyelt kérdés
Mitől kapta meg szinte a létező összes díjat tavaly? Miért olyan nagy szenzáció? Mielőtt valaki azt mondaná, hogy nézzem meg és rájövök, leszögezném, hogy láttam, és nem értem még mindig.

2013. febr. 24. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez számomra is rejtély, akár a tavalyi győztes A király beszéde.
2013. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Személy szerint nekem az nagyon tetszett, fantasztikusnak találtam Colin Firth szereplését, de ez most nem lényeg. A némafilmes-ben a rendező visszanyúlt 70 évet, és készített egy olyat, amit akkor tartottak csodának. De ma, a mai világban, a lövöldözős akciófilmek, fantasyk, romantikus drámák, horrorok, krimik stb. korában minek kellett újra időt utazni?
2013. febr. 24. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Korrektül volt megcsinálva, de mondjuk én sem tartom olyan kimagaslónak, mint amennyi díjat bezsebelt...

Az Oscarokra van magyarázat: az akadémia nagyon tudja díjazni, ha valami politikailag korrekt dologról csinálnak filmet, vagy leplezetlenül dicsérgetik a filmművészetet. A némafilmes és a Hugo így egyértelmű esélyessé vált azon a gálán. Idén meg a Lincoln és Argo-akció fog tarolni szerintem, mindkettő a patriotizmusa miatt.

2013. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Túró Rudolf:

A jóslatod bejött, sajnos.

2013. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Pi élete sikerének örültem, de a Felhőatlaszt nem tudom miért nem méltatták még csak jelölésekre sem...

Az Argo-akció mint legjobb film, hát nem tudom, úgy látszik bejött a lobbizás. A rendezői Oscarra meg nem jelölték Afflecket, pedig azt tényleg megérdemelte volna.

2013. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Artist egy kiválóan felépített, minden tekintetben profi munka, amely remekül idézi a múltat. Kiváló hangulat, bájos varázs, remek alakítások, ügyes kikacsintások...


Amenynire jó lett, annyira el is lehetett volna szúrni, de szerencsére ez egy szemernyit sem sikerült.

2013. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!