Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a new moon legújabb...

Láttátok a new moon legújabb trailerét/előzetesét?

Figyelt kérdés
Mármint a 2:20-as verzió. Én enyhén szólva sokkot kaptam tőle! Nagggyon-naggggyon jóóóóóóóóóó!!!
2009. szept. 13. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

én csak az 1:valamennyiset láttam, azt a 2:20-ast nem találom eltudnád küldeni a linket, utána mondok véleményt :)

köszi!

2009. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

annyira jó h sírtam közbe:)mikor megláttam

vagyis kb másfél perce

2009. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én is sírtam! De szó szerint zokogtam!!! És rázott a hideg...

Itt a link:

http://www.youtube.com/watch?v=AmYu6VxgiDE

utána kérem a véleményt! ;)

2009. szept. 13. 17:06
 4/17 anonim ***** válasza:
óóó. most néztem meg, és nagyon nagyon nagyon jó. alig várom. basszus nem tudom h fogom kibírni addig. XD bár, jobb lenne ha edward nem mutogatná a testét XD (team jacob vagyok)
2009. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

XD

Ha team jacob vagy, gondolom díjaztad, mikor Edwardot földhöz vágták... XD XD XD

Én Team Edward. De szerintem se kéne mutogatnia magát... Legalábbis Jacob mellett alulmarad ilyen téren. DE akkor is Edward 4ever!

Mikor Bella üvölt az ágyában, én ott úgy bőgtem... :(((

2009. szept. 13. 17:26
 6/17 anonim ***** válasza:
Na megnézetem köszi a linket!!! Hát ugyanaz a hatás mikor Bella zokog az ágyba anál azon én is bőgtem de amúgy az egész alatt végig kirázott a hideg. Én már nem bírok várni novemberig!!!!! :D
2009. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
bőgtetek?mert?azéárt egy tralieren bőgni
2009. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Emberek, nekem rossz a link, ha esetleg valaki egy másik feltöltésnek el tudja küldeni a linkjét,baromi hálás lennék! Nekem nem játsza le a gép ezt a linket :((((((
2009. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem seem:S:'(
2009. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

itt van megint nekem nagyon tetszett és majd megyek is a premierre londonba :D :


[link]

2009. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!