Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a new moon legújabb...

Láttátok a new moon legújabb trailerét/előzetesét?

Figyelt kérdés
Mármint a 2:20-as verzió. Én enyhén szólva sokkot kaptam tőle! Nagggyon-naggggyon jóóóóóóóóóó!!!
2009. szept. 13. 16:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De jó neked! Komolyan Londonba mész??? Nem férek el a bőröndödben véletlen???
2009. szept. 15. 20:53
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos nem mivel már kint vagyok, itt élek. és nem megyek előtte haza. de majd beszámolok róla :)
2009. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

és szerinted igazat is mond?

én is mondhatom h mek és vagy mek vagy nem

2009. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szia. tényleg kint élek (igaz még csak 9 hónapja ), itt a blogom és az utolsó bejegyzésben írtam is, ha érdekel olvasd el:

[link]

2009. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

óh röstellem bocsesz:)amúgy milyen kint?

am a new moon tralieréba edwardnak fekete volvója van?milett a másikkal?

2009. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

hát az író oldalán azt olvastam, hogy a filmekben eltérhetnek a kocsik a könyvekben írtaktól.


vagy a másik verzióm: mivel olyan gazdagok azért beruházott Edward egy újabb típusra :D


de még azt is olvastam, hogy az eclipse forgatásán látták edwardot egy fekete volvoval, de aztán a summit-tól megkérdezték és azt nyilatkozták, azt a kocsit fogja használni amit a new moon-ban vagyis a szürkét. szóval elvileg a new moon ban is szürkének kellene lennie ( cikk itt: [link] )


amugy több ötletem nincsen

2009. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A Tyra Banks show-ban elajándékozták Edward szürke Volvóját, és már a Volvo cég nem gyárt ilyen típust. Ezért más a típusa is, és a színe is sajna... :(
2009. okt. 13. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!