Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják rengetegen...

Miért utálják rengetegen -sajnos főként korombeli- a régi filmeket?

Figyelt kérdés

Azt még csak csak megértem hogy a fekete-fehér filmeket nem szeretik rengetegen (egyet nagyon nem értek vele, de mindegy), de ha egyszer már úgyis színes, miért tartják jobbnak sokan a 2010-es filmeket egy zseniális történetű 1970-80-as remekműnél? És itt most nem arra a - sajnos elég kevés - tényleg jó filmre gondolok a 2010-es felhozatalból, amit joggal tartanak remekműveknek, hanem a sok történetmentes, látványeffectekből élő, sablonos alkotást...

Sajnos nem egy ismerősöm van, aki egyszerűen nem hajlandó XXI. század előtti filmeket megnézni, mert hogy azok úgyis szarok...


2013. márc. 20. 16:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

HalHogan kommentjét nagyon osztom, szépen összefoglalta az én véleményemet, ráadásul kiváló példákat hozott fel. Hatalmas zöld :)


Természetesen mostanában is születtek kiváló filmek, de nem is erre irányult a kérdés főként.


2010-ből amúgy hirtelen csak az Eredet jut eszembe mint említésre méltó alkotás, de pár jobb darab biztos akad még ezen kívül is.

2013. márc. 22. 15:16
 12/15 anonim ***** válasza:
2010? Black Swan, Shutter Island, Let me in, Iron man 2, Inception 16/L
2013. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó-szerintem pont ezek azok,amiket TÁVOLRÓL sem lehet összemérni az eddig említettekkel. Az iron man 2 sem túl művészi,nem is túl eredeti-van hasonló vagy ezer.
2013. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 HalkHogen ***** válasza:

Az előzőekből csak a Fekete hattyú egyre sodróbb lendületét, ill. a valóban emlékezetes skandináv filmet tudom értékelni. Viharsziget: ne mán; Vasember 2.: nagyon ne mán.


Más: ha már az idegen nyelvet erőltetem, egy svéd filmnek nem az angol címét írom le.

2013. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem, Az Argó-akció sokkal jobb film mint a Gettómilliomos, A Nem Vénnek Való Vidék, A Bombák földjén vagy akár a Tégla. Az Artistot még nem láttam, de csak mert még nem vettem rá magam másfél óra unalomra.
2013. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!