Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit tegyek? Az egyik barátom...

Mit tegyek? Az egyik barátom szerint jobb egy béna rajzfilm (Dexter laboratóriuma), mint Dragon Ball

Figyelt kérdés

Szerintetek ez igaz?

Nektek mi a véleményetek errôl az egészrôl?


2013. ápr. 6. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem mind kettő nagyon jó :) A maga nemében. Nem lehet összehasonlitani,hiszen a dragon ball anime (és nagy animés is vagyok :) ) a dexter pedig kiskorom legmeghatározóbb amerikai meséje,ami azért valljuk be akkoriban még értelmesebb volt mint a ma futó mesék akár a cartoonon,vagy a disney-n :) ez most olyan mintha összehasonlitanál egy vígjátékot meg horrort... :)


19F

2013. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Mit tegyél? Fogadd el a véleményét :)

Egyébként szerintem is több az értelme a Dexternek, de ez egyéni vélemény :)

2013. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1# Így kellett volna kiírni: Ez olyan mintha összehasonliítana egy vígjátékot eggy horrorral.EZ AZ Ô VÉLEMÉNYE ÉS NEM AZ ENYÉM.
2013. ápr. 6. 16:51
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Más műfaj , a Dragon Ball egy anime , az első shounen fight volt , egy kultúrát alakított . Míg a Dexter egy olyan amerikai rajzfilm ami erősen epizodikus..
2013. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

1.Szerintem mivel mindenkinek más az ízlése ne is törődj vele. Fölösleges vita.

2.A saját véleményem az,hogy a Dexter egy idióta rajzfilm,csak azt lehet eltanulni belőle,hogyan legyen valaki retardált,nem beszélve az igénytelen rajzolási módról. A Dragon Ballz jobb szerintem,habár nem vagyok nagy animés,és ebből sem láttam túl sok részt.

2013. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 teljesen egyetértek amelyet a 2. pontba írtál.
2013. ápr. 6. 17:52
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Azért a Dextert ne hasonlítsuk már össze a DB-vel :D Ez olyan mintha egy hangyát hasonlítanánk össze egy elefánttal :D


A barátod csak cukkol téged,ő is tisztában van vele hogy a DB 1000-szer jobb mint a Dexter laboratóriuma,kár is összehasonlítani a kettőt,a DB minden tekintetben simán veri a Dextert :)

2013. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme összehasonlítani őket, még kevesebb az értelme vitázni az ilyen véleménykülönbségeken. Neki az teszik jobban, neked ez, egyikőtöknek sincs igaza, de egyikőtök se téved.
2013. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ismered ezt: Ízlések és pofonok...

Viszont az 5. válaszolónak, mivel sérti az "ízlésem":

Azért kijelenteni, hogy a Dexter rajzolásmódja igénytelen, az hülyeség... Genndy Tartakovsky szerintem csodás munkákat adott ki a kezei alól. Szamuráj Jack nekem még mindig nagy kedvencem. Azt sem értem, hogy miért mondtad, hogy "azt lehet eltanulni belőle,hogyan legyen valaki retardált"... Tudod mit jelent az a szó, hogy retardált?

A Dragon Ball - jelenleg - igazán kiemelkedő alkotás (főleg, mert a korosztály aki annak idején nézte, jelenleg az interneten a legelterjedtebb korosztály)... Annak ellenére, hogy nem szeretem az animét ezt még én is elnéztem...

2013. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

"mást úgysem tudtok gyökerek :D"


Mmm, de, jelenthetünk a modoknak is trollkodásért/flamelésért, a szabályzat általános megsértéséért.


Esetleg próbálhatunk érvelni is, értelmes, civilizált, megértő személyek módjára diszkussziót indítványozni, de az olvasottakból látni, hogy ez eredménytelen kísérlet lenne. Ha ilyen nyavalygást vált ki, hogyha a tieddel nem megegyező véleményt olvasol, akkor súlyos bajaid lehetnek, amiknek megoldására nem ez az oldal a megfelelő felület.


Amúgy én egyik rajzfilmért se vagyok kimondottan oda, szóval hiába vádolna meg bárki is azzal, hogy valamelyiket védeném...

2013. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!