Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit tegyek? Az egyik barátom...

Mit tegyek? Az egyik barátom szerint jobb egy béna rajzfilm (Dexter laboratóriuma), mint Dragon Ball

Figyelt kérdés

Szerintetek ez igaz?

Nektek mi a véleményetek errôl az egészrôl?


2013. ápr. 6. 16:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na, már léptek is a moderátorok. Ezzel értelmét vesztette az előző hozzászólásom, de azért köszönöm nekik, hogy ilyen gyorsan reagáltak.


A válaszom pedig továbbra is ugyanaz marad: nem kell tenni semmit, csak elfogadni, hogy másoknak is lehetnek saját véleményeik. Ha ez a barátod pedig netán lekezelően bánna veled, amiért nem osztod az övét, mondd meg neki ugyanezt.

2013. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Egyébként engem nem érdekel ha valakinek más a véleménye de azért lepontozni valakit csak azért mert leír egy szubjektív véleményt szerintem szánalmas dolog.Az meg még szánalmasabb hogy sírtok a moderátoroknak,ez csak titeket minősít :) Az ilyenek nem tudnak boldogulni az életben,csak úgy szólok :)"


Ha ezt a válaszolót tényleg nem érdekelte volna mások véleménye, akkor nem vágta volna le azt a nyivákoló siránkozást, amit a kedves modok szépen töröltek is. Aki nem húzza fel magát mások véleményén, az nem nyavalyog és sérteget másokat egy teljes bekezdésen át a véleményük miatt. A mentegetőzése értelmetlen.


A pontozási rendszer pedig mire van, ha nem erre? A válaszoló megalapozatlan hülyeséget írt, lepontozták, mire tombolásba kezdett, ami őt is azokhoz az általa emlegetett óvodásokhoz tette hasonlatossá. A sok szmájli és ez a "LOL, gyökereeek!" hozzáállás csak teljesebbé teszi a képet.


Valamint a jelentési funkció is csak dísz lenne? Szabályszerű eljárás történt, egy trollkodó egyén hozzászólását törölték, az oldal szabályrendszerének megfelelően. Nem tudom, hogy ez hogy minősítene bárkit is, lévén itt mindenkire ugyanazok a szabályok vonatkoznak.


A válaszoló próbálhatott volna érvelni, rendes társalgást folytatni, és reagálni a mások által felállított érvekre, de nem így tett. Magát járatta le, tanuljunk hát példájából.


(Időközben az előbbi megnyilvánulását is törölték. Ha valaki nem olvasta volna, bejelentette, hogy ezentúl nem ír többet, mert "fölöttünk áll". Nézzük, hű marad-e visszavonulási fogadalmához.)

2013. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%
Most ez komoly?Hogy lehet a Dragon Ball-hoz egy ilyen hülyeséget hasonlítani-.- úristen...Dextert kb.4 évesen néztem...most nem tudnám megnézni.De a DB-t még mindig!
2013. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem leírni, hogy ô úgy ítélkezett hogy nem is nézett meg egy részt sem.
2013. ápr. 13. 22:10
 15/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kellene a Dextert össze hasonlítani a Dragon Ballal.Én is szerettem a Dextert amikor még kicsi voltam.Lehet most is elnézném, de szerintem ez a kérdés nem érdemel annyit, hogy válaszoljanak rá.Puszi.Szerintem egyértelmű.(DB)
2013. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Öld meg
2013. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A Dragon Ball egy kalap sz..rt sem ér az én szememben.


A Dexter laborja pedig nem béna, szerintem jó kis rajzfilmsorozat és igazi klasszikus


De ha te szereted a Dragonballt, akkor nézzed nyugodtan, nem szólok bele. Én utálom, a többi animével együtt, de tiszteletben tartom mindenki véleményét.


A Dexterrel kapcsolatban is tiszteletben tartom a véleményedet.

2017. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!