Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg lesz 2015-ben Star...

Tényleg lesz 2015-ben Star Wars VII?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak kitaláció?

2013. ápr. 8. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz, és a mostani részek 3D-s átalakításából szerzik rá a pénz nagyrészét.
2013. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És az igaz,hogy az egész filmet a korábban kiadott játékokból készítik?

Gondolok most a SW Unleashed I-II , vagy esetleg a The Old Republic-re

2013. ápr. 8. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

#1


Ez mekkora hülyeség, pénz van rá, hisz a Star Wars az egyik legnagyobb franchise, nem egy senki által se ismert új cím, amire előfordulhat, hogy tényleg össze kéne kaparászni a pénzt.


#2


Hatalmas hülyeség, illetve az akkor nem film lenne.

Egy teljesen normális, nagyszabású blockbuster lesz, JJ Abrams rendezésével, aki elég nagy név (következő Star Trek-et is ő rendezi).

2013. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az SW force unleashed egy nagy szar
2013. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

arról sehol nem írtak,hogy tor sztori lenne,pedig ennek örülnék én is,és ez lenne a leglogikusabb is,teljesen új lap.

boba fett filmről volt szó,meg a nyavalyás luke skywalker további kalandjairól,családjáról.

2013. ápr. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A film igaz hogy lesz, de sokan tippelnek hogy mi lesz az alaptörténet. Egy helyen azt olvastam hogy Luke Skywalker és Han Solo utódjairól fog szólni a történet ahol a két unokatestvér fogja egymást marni hogy ki a vagány és melyik oldal a jobb. Ez dióhéjban ennyi.

A The Old republic történetét nem ismerem igazán, de szó volt arról is hogy az lesz a témája a filmnek.

Meg ugye arról is hallottam már, de ez csak pletyka volt hogy a III. rész és a IV rész közötti eseményeket fogják feldolgozni, van is egy játék erről, nem jut eszembe a címe, állítólag arról is szó volt hogy az lesz benne, de az biztos hogy kamu, mert ami biztos hogy teljesen új történet lesz, és a Vader halála utáni történet lesz. De hogy igazából miről fog szólni az passz mert még konkrét forgatókönyv sincs róla. Azt is 2014 ben kezdenék el megírni aztán ugye a forgatás és szerintem lesz 2016 mire lesz a filmből valami.

Állítólag most terjeng a neten egy ilyen poszter féleség hogy az első poszter meg minden, az kamu mert csak egy photoshop mester van dobta azt össze.

Meg terjed az is hogy lesz 8. meg 9. rész is, na ez is kamu, mert még csak a 7. rész van bejelentve és ha nem arat nagy sikert nem terveznek folytatást, illetve amit még hallottam pletykát pontosabban egyik ismerősöm hallotta hogy állítólag az eddigi részeket is 3D-síteni akarják ami igaz mert te is említetted, de olyat is hallott ami szerintem marhaság de azért leírom ide, hogy állítólag újra akarják forgatni az összes részt is, és valamivel kerekebb története is lesz a dolognak. De ez gondolom kamu mert a régi részeket a az első 3 részt mármint a régit a 4. 5. 6. részre gondolok már abba is belepiszkáltak amikor kiadták újra meg újra DVD-n meg minden, azokba is sok olyan plusz jelenet került bele ami nem volt az eredetibe.

2013. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- A Disney megvette a Lucasfilmet. Lesz Star Wars 7, sőt még 8. és 9. rész is, mivel ez egy új triológia. J. J. Abrams fogja rendezni.

- Az IMDb szerint -bár ott is meg van említve, hogy még csak híresztelés -Luke, Leia, Han, Lando, C-3PO szerepelni fognak, mégpedig az eredeti színészekkel.

-Állítólag a rajongók által írt könyvekre, történetekre fittyet fognak hányni (Trawn-triológia, Yuuzhan Vong háború stb.). Ám lehet, hogy ötletet merítenek belőlük, pl. lesz benne valami gonosz főparancsnok vagy ellenséges galaxisonkívüliek, bár én 99,9 %-ig biztos vagyok abban, hogy főgonosznak valami Sith-et/Sith-eket fognak valahonnan összeszedni.

- Könnyen meglehet, hogy a 7. rész évtizedekkel a Jedi visszatér cselekménye után fog játszódni, így Luke itt már egy idősödő Jedi Mesterként fog megjelenni. Ez magyarázat lehet arra is, miért az eredeti, mára megöregedett színészek állnának újra a kamerák elé. Nézzétek meg ezt a posztert, sok helyütt látni a neten:


[link]


-A cselekményről egyelőre abszolút nem tudni semmit. Sokan félnek attól, hogy valami metroszexuális b*zifilm fog kijönni, de szerintem ez nem nagyon valószínű. Igaz, én anno a 2-3. részben Hayden Christensen-t találtam valami elképesztően nyálasnak Anakin Skywalker, a későbbi Darth Vader (!) megformálására -teljesen jogos az Arany Málna díj - az Obi-Want alakító Ewan McGregor viszont szerintem telitalálat volt. A Disney korábbi alkotásaiból kiindulva (Karib-tenger kalózai, Perzsia hercege stb.) jó képekre és színészekre számítok; ha a filmet elcseszik, az valaszínűleg valami gagyi cselekmény miatt lesz. Bár reméljük, ez nem fog bekövetkezni.

Kamaszként imádtam a Star Wars-t, ma már különösebben nem érdekel, az újabban készült rajzfilmek, animációs filmek a klónháborúkról pedig teljesen hidegen hagynak; de erre most én is kíváncsi vagyok, hogy mit fog alkotni a Disney.

2013. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!