Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a Szulejmán c. török...

Mi lesz a Szulejmán c. török sorozat vége? Illetve még lenne pár kérdésem:

Figyelt kérdés

- Gülnihállal mi lesz? Lesz gyereke a szultántól? Sokáig fog még éjaszakákat tölteni a szultánnal? - Hürremnek hány gyereke lesz? - Mahidevrannal mi lesz? - Szulejmán anyja mikor hal meg?

Kérlek olyan válaszokat írjatok, amelyek IGAZAK, és nem ti találtátok ki (volt már rá példa)



2013. ápr. 11. 17:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%

- Gülnihállal mi lesz?

Hürrem bekeni a sálát savval, ami kimarja és elcsúnyítja az arcát, így Szulejmán már nem hívatja többé. A tegnapi rész végén kente be.

- Lesz gyereke a szultántól?

Nem. Ezek után már csak Hürrem fog szülni neki, ő még 4-et.

- Sokáig fog még éjaszakákat tölteni a szultánnal?

Adja magát, hogy nem.

- Hürremnek hány gyereke lesz?

5. Lesz egy lány, Mirimah, van ez az Mehmed, és II. Szelim lesz az új uralkodó. A többi 2-nek elfelejtettem a nevét, de az egyik közülük 3 nappal a szülés után meghal.

- Mahidevrannal mi lesz?

A történelem szerint kivégzik, ahogy a fiát is(nem most, hanem felnőtt korában.) Mustafa halála benne van a sorozatban, Mahidevránét még nem láttam, de a való életben így történt.

- Szulejmán anyja mikor hal meg?

Ezt nem tudom. :)

2013. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2013. ápr. 11. 20:56
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szulejmán anyja jóval később hal meg. Az 2-szer kap szélütést és a második viszi el. De addig sok minden történés lesz...
2013. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
10%
nem lehet tudni a végét ti okosok ! még a töröknél sem fejeződött be... ott a 94. résznél járnak....
2013. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Jól van !!!! Te !!!
2013. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Granulátum válasza:
79%
Szigetvár ostroma alatt hal meg, de ezt tudhatnád a törikönyvből.
2013. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Granulátum válasza:
2013. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Hürrem egyik gyereke sem hal meg három nappal a szülés után! :)A legkisebb fia, Dzsihangir gyengeelméjű, Mustafa halála után fog meghalni, természetes úton. De a sorozatban meg Mustafa sem halt meg.
2013. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
ezt a marhaságot honnan vetted?xd
2013. máj. 10. 20:55
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom miután meghal a Válide (a szultám anyja) szulejmán utánna veszi el Hürremet feleségűl, majd később Hürrem lesz az első feleség.
2013. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!