Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak olyan oldalak/feliratoz...

Vannak olyan oldalak/feliratozók/feliratozócsoportok, akik japán, koreai, kínai stb. filmek (angol vagy magyar) feliratozásárra specializálódtak?

Figyelt kérdés

Olyan oldal/feliratozócsoport(subtitler team? fansub team? nem tudom hogy nevezik ezeket),vagy akármi kellene,aki/ami keleti filmekre specializálódott,de nem olyan,hogy kiraksz egy feliratkérést és vagy teljesítik vagy nem. Olyanra gondoltam,ahol személesen rá tudok üzenni a feliratozó(k)ra és megkérni ő(ke)t,hogy csináljanak egy adott filmhez feliratot. Akár pénzért,ha vannak ilyenek,de jobban örülnék ha nem kellene fizetni :)


Tudom,kissé zavaros,de remélem a lényeg azért lejött,ha nem akkor még jobban leegyszerűsítve:vannak kelet-ázsiai filmek,amikhez nincs felirat,nekem viszont kéne,de nem tudok kit megkérni,hogy csináljon :)

Főként angol(/külföldi) "fansubbereket" keresnék,mert magyar nemigen van,legalábbis olyan,aki eredeti nyelvről fordít.



Előre is köszönöm!



2013. ápr. 8. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Megj.:animék nem érdekelnek,de ha annak olyan csoportok,akik azokat fordítanak japánról,az is érdekelne,talán filmeket is vállalnak :)
2013. ápr. 8. 21:20
 2/4 anonim válasza:
Crunchyroll!: )
2013. ápr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm,köszi...megpróbálok rájuküzenni :)
2013. ápr. 10. 13:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Még jöhet!
2013. ápr. 11. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!