Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most néztem meg Stephen...

RodRigó3 kérdése:

Most néztem meg Stephen Kingtől A Köd c. filmet. :' ( Vélemény, nektek hogy tetszett?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyász. Eddig két normális adaptációt sikerült megnéznem, a remény rabjait (amit sikerült jól rendezni), meg a Tortúrát, ami kevésbé jó, de még mindig nézhető kategória. A köd könyben jó volt, filmben nagyon gyér.
2013. máj. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Könyvbe mi a vége?
2013. máj. 3. 00:25
 3/15 A kérdező kommentje:
A film végén én már sírtam.
2013. máj. 3. 00:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jobban tetszett könyvben..

Egyébként a Halálsoron az ami nálam viszi a pálmát.

Bár én imádom A végítélet filmet is Stephen Kingtől.

A Köd könyv vége az, hogy a kocsival mennek városról városra, és ahogy mennek a városba mindig jön utánuk a köd. Az utolsó városban úgy fekszenek le estére, hogy remélik másnap ha eltudnak indulni (kevés a benzin) akkor talán találnak egy várost ahol nincsenek rovarok, és egyéb lények.

2013. máj. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
JA! a könyvben nem öli meg a fiát, és a nőt... hanem többen utaznak a kocsival..
2013. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 hunbula ***** válasza:
100%
#4 Nem utánuk jön a köd, hanem mindenhol köd van. Bárhova mennek. Egyszer mintha hallanának egy másodpercnyi töredéket egy rádióadásból, de nem lehetnek benne biztosak. Megállnak egy helyen tankolni, és a koma otthagyja a papírra vetett történetet a benzinkúton, tánha megtalálja valaki. Ha emlékeim nem csalnak.
2013. máj. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És ennyi? Nem megy el a köd?
2013. máj. 4. 10:30
 8/15 anonim ***** válasza:

tegnap 06:13

Igazad van. Én régen olvastam már, és csak annyi maradt meg a végéből hogy a pasas szavaival zárul a könyv reméli hogy másnap ha útnak indulnak találnak helyet ahol nincs köd..


Egy kicsit olyan lett a könyv vége mint a MOBIl könyvének..

A választ nyitva hagyja az író..

2013. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szóval kicsit befejezetlen.
2013. máj. 4. 10:40
 10/15 A kérdező kommentje:
De utálom ezt.
2013. máj. 4. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!