Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett az a...

Nektek hogy tetszett az a jelenet a Barátok Közt-ben amikor Igor megjelent Nóráéknál?

Figyelt kérdés

Szerintem órási fogás volt, nagyon jól meg csinálták, főleg a füstös rész volt nagyon eltalálva. Nagyon hatásosra sikerült, akivel beszéltem, azok mind azt mondták, hogy hirtelen egy pillanatra meghűlt bennük a vér, Igor láttán.

Igor különösen sötét, rémisztő tekintete csak tovább fokozta ezt a hatást.

Szerintem ezzel a BK egyik leghatásosabb jelenetét láthattuk.


Rám olyannyira hatással volt, hogy azon az éjjelen azt is álmodtam hogy itt van Igor a lakásban, én meg egyedül vagyok :D



2013. máj. 5. 22:00
 1/6 anonim válasza:
82%
Szerintem is nagyon hatásos volt. Én is megijedtem :)
2013. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Én nem ijedtem meg ugyan, csak röhögtem; de Nekem is nagyon bejött a dolog... remélem lesz folytatása... amúgy a sorozat sztem naprólnapra jobb... :D
2013. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem váltott ki belőlem. Viszont elég szánalmas,már annyira lelaposodott az egész sorozat,hogy mindenféle hülyeséget beleraknak. Azon sem csodálkoznék,ha néhány rész múlva már szexjelenetek is lennének benne...
2013. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég JÓ VOLT!!!:)))
2013. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát elég rémisztő volt én is megijedtem de nagyon jól megcsináltál gratulálni tudok:)))
2013. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jól kitalálták, nekem tetszett. :))
2014. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!