Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan hosszabb,...

Tudnátok olyan hosszabb, rövidebb sorozatokat írni aminek már van befejezése?

Figyelt kérdés
Tehát olyan sorozatokat keresek aminek van befejezése vagy már több mint legalább 1-2 évados, mert pl. szívesen nézném a zöld íjász c. sorozatot csakhogy 8 rész nem köt le :(. Amiket már nézek vagy láttam: mentalista, ki vagy doki, a nevem earl, hősök, kyle xy, a bárka, dr. csont, the walking dead lényegtelen, de bleach így ennyi jutott eszembe amennyit láttam. Ehhez hasonló minőségű sorozatokat keresek a kategória nem lényeg. Az, hogy feliratos vagy nem az nem számít. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. máj. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Arrow-ból csak 8 rész? Jövőhéten fejezik be az első évadot, tehát 23 rész már van.


Egyébként ezeket ajánlom: Game of Thrones, Spartacus, The Shield, Sons of Anarchy, The Wire, Boardwalk Empire, Breaking Bad, Firefly, Parks & Recreation, Community, Homeland, Suits, Justified, Better Off Ted, Dexter, House, Arrested Development

2013. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ringer - A vér kötelez
2013. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 1# ezeket szerintem mindet letöltöm XD, 2# azt is :D. 1# viszont az hogy 8 vagy 25 rész az nekem mind 1. még ha már a 3. vagy 4. évad lenne. nekem az a 25 rész legfeljebb is csak 3 nap aminek a felét suliban töltöm. Igaz most, hogy jön a nyár nem fogok sok sorozatot nézni, de kezdek kifogyni az ötletekből ezért tettem fel a kérdést.
2013. máj. 12. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Jogos.

Egyébként még egy sorozat, pont most lett vége az 5. és egyben utolsó évadnak: Southland.

Jelenlegi legjobb zsarusorozat volt a tv-ben, bár amiket korábban írtam azok is kategóriájuk legjobbjai.

2013. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!