Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozat fanokat kérdezném,...

Sorozat fanokat kérdezném, mibe érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Braking Bad-et , Doctor Who?-t és a The Walking Dead-et folyamatosan nézem . Szeretnék elkezdeni még 1-2 sorozatot , mit ajánlotok ? Dexter-t néztem anno , de az epizodikos krimi nem tetszik , meg az ilyen vámpírnaplők meg egyéb hülyeség kíméljen.


Battlestar Galactica-n és a Deadwood-on gondolkodtam , csak nemtudtam nagyából miről szól .


Esetleg nem tudtok olyan oldalt ahogy a sorozatokról magyarul ismertetőt tudnák olvasni , hogy nagyából mi-miről szól?



2013. máj. 14. 17:30
1 2
 1/12 Trollpheus válasza:

Csillagkapu, csillakapu atlantisz,


[link]

2013. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért fontos, hogy miről szól? Több, mint 60 sorozatnak voltam/vagyok a rendszeres nézője, de szinte az összesbe úgy kezdtem bele, hogy semmit sem tudtam róla. Vagy hallottam, hogy jó, vagy tudtam, hogy az egyik kedvenc színészem szerepel benne, stb. Elkezded nézni, aztán 2-3 rész után rájössz, hogyha nem érdekel, és nem nézel többet.


Egyébként sorozatjunkie.hu a legnagyobb magyar sorozatos honlap, de ott inkább kritikákat, híreket olvashatsz, és az ilyen régebbi sorozatokról nem sok hír van, de azért keress rá, hátha (ne a keresőbe írd be, mert az másképp keres, írd be a honlap címe után, hogy /tag/sorozat-címe, space helyére egy "-"-t írj, tehát pl. [link]


Ezt a két sorozatot egyébként pont nem ismerem, de ajánlanék párat, hogy azért ne csak offoljak:

- Spartacus

- Sons of Anarchy

- The Shield

- Justified

- Game of Thrones

- Homeland

- Firefly

2013. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Dexter

The Sopranos

2013. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Legjobb


spartacust mindenképp kezd el nézni


-Spartacus

-Szökés

-Ezel

-Arrow

2013. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Psych, Human Target, Unit
2013. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Falling Skies
2013. máj. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 quevilly válasza:
Chuck
2013. máj. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
trónok harca
2013. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Minecraftfun válasza:
A Szulejmán az RTL klubbon megy minden szerdán 21:10-kor. vagy nézd meg a Spartacust
2013. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Supernatural, Jóbarátok, Awkward, esetleg Glee. :D

Ezeket tudnám ajánlani. :))

2013. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!