Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes belekezdeni ilyen...

Érdemes belekezdeni ilyen könyv megírásába?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet írnék, ami kicsit hasonlít a Harry Potterre, de nem sokban, több jó ötletem is, csak érdekelne, hogy elkezdjem-e, vagy ne.

Először is véleményeket kérnék, nem fikázásokat!


2011. júl. 16. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerimtem jó ötlet de várj egy kicsit hogy elmenyen harry potter várj legalább 1 évet
2011. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a Harry Potter apróbetűs részére az van írva, hogy az összes név, szereplő stb-t nem lehet felhasználni tehát semmi olyat ami a Harry Pooterben benne van. Le van védetve bár én gyerek vagsok nem értek hozzá. De a könyvedet elolvasnám. A ciceró könyvkiadót próbáld ki..:D
2011. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, olvastam és gondoltam is hogy le van védve.

Persze neveket, szereplőket ki tudok találni nem azzal van a gond ^^

2011. júl. 16. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon ragaszkodj a HPhez, ne egyen benne folyton feltámadó/visszatérő sötét mágus, egy varázslósuli aminek egy hosszú szakállú, bölcs öreg varázsló az igazgatója, kiválasztott, akinek olyan a múltja mint Harryé, lélekdarabok, kviddics, minisztérium a varázslóknak... ez mind a Harry Pottert juttatja majd az eszébe az olvasónak, és egy ötlet nélküli koppintásnak fogja tartani a könyvet. Gondolom varázslósat akarsz majd írni, meg varázslósulisat, de ne azon agyalj h mi hasonlítson benne a Harry Potterhez, hanem azon, h mennyi mindenben térhet el tőle. Mikorra eljutsz odáig, hogy csak ezek lesznek közösek: varázslósuli, varázslótanoncok, sötét erő - na, akkor már elmondhatod hogy a történeted kizárólag a tiéd, a sajátod. Szerintem ekkor érdemes elkezdeni, én elolvasnám.
2011. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"hát szerimtem jó ötlet de várj egy kicsit hogy elmenyen harry potter várj legalább 1 évet"


Kezd el, mert mire a végére érsz könnyen lehet, hogy egy év is eltelik vagy még több. Írj le mindent, ami majd benne lesz, csinálj vázlatot. Az nem baj, ha később újból átírod majd, amit addig írtál, mert ahogy írsz, úgy fejlődsz is az írásban.

2011. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!