Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az ncore biztonsagos?

Az ncore biztonsagos?

Figyelt kérdés
a regisztracional sms-t kell kuldeni. egy alkalommal kell fizetni vagy kesobb is? olyan mint az IQ tesztes atveresek? van valami fontos tudnivalo az ncore-ral kapcsolatban mit kell mit nem szabad csinalni? es mikor tudok ra regisztralni?
2013. máj. 16. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
a microbit.eu ugyanolyan jó oldal mint az ncore, és most ott szabad a regisztráció
2013. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amennyiben az igazi ncore oldalról van szó,az "biztonságos",nem szívják le az egyenleged,vagy ilyesmi,ha erre gondolsz. Viszont úgy tudom,hogy csak meghívóval lehet regisztrálni,ha olyat látsz,hogy XY összegért beengednek az ncore-ra,akkor az általában egy "klón-oldal",ahol alig van fent valami.

Tavaly áprilisban lehetett sms-ért(is) regelni,de azóta sem volt ilyen.

2013. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 HalkHogen ***** válasza:
Vigyázz, mert nagyon sok az átverés. Az igazi oldal nagyon ritkán biztosít fizetéses bejutást. Általában csak Meghívóval megy a dolog.
2013. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az 100%kamu . Ncoren az igazin kint van ilyen nincs! CSAK MEGHÍVÓ ÁLTAL KERÜLHETSZ BE!


Ezekel vigyázz átverések bankkártyádat meg telód leszívják , amúgy a microbiten 1/10 annyi torrent nincs mint ncoren .

2013. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A bekerülés ingyenes, és megivóval.

Minden más variáció átverés!

2013. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"amúgy a microbiten 1/10 annyi torrent nincs mint ncoren"


Microbit: 75766 torrent

nCore: 330584 torrent

2013. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Nem hiszem,hogy most szükségszerű volt ezt ideírni(meg amúgy amit idéztél,azt sem én írtam),de azért ha megnézed az ncore-nál egyel több számjegyű a szám :)

2013. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és valaki nem tudna meghívni? vagy az aki meghívót küld annak ez mit jelent hányat küldhet? neki mibe kerül?
2013. júl. 10. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:
pontba, lenne 2meghívóra elég pontom, de nem vagyok elite, mivel kevesebb mint 1 éve vagyok tag.
2013. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nagyon sok olyan oldal van, ahol meghívót ígérnek, de átverés. Ne dőlj be ezeknek.

Ez az egyik legnagyobb kamu oldal: [link]

Tudtommal egyetlen hely van, ahol megbízható meghívókat adnak (legalább is nálam bevált): [link]

2014. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!