Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki a Naruto-hoz hasonló...

Valaki a Naruto-hoz hasonló animét?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a története,és hasonló animék érdekelnének . Fairy Tail-ről tud valaki valamit ? :)

A válaszokat előre is köszönöm !

:)


2013. máj. 17. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Fairy Tail pár évre szünetel . 1-2 manga arc múlva talán jön új sorozata .


A One Piece-t és a Hunter x Hunter (2011)-et tudnám a futók közül ajánlani , a befejezettek közül pedig a Claymore-t , de ez messze magasabb szint mint a Naruto sablonos és klisés dolgai .


Szóval bármelyik tömegsablon hasonló mint a naruto .

2013. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De ha lehet olyan kéne mibe több rész van . A narutó azért tetszik mert sok része van és érdekes (a számomra) . One Piece az tetszik ,de nem tudnék annyira rá állni mint a narutóra,fairy tail,fullmetal alchemist.

És persze a szinkron se lenne rossz ötlek,de feliratos is jöhet .

2013. máj. 17. 18:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudnál annyire , a One Piece-re mégjobban rá lehet , sokkal mélyebb az egész mint a naruto , bár az tény hogy az első 35része a One Piecenek nem túl jó és utánna a 130ig vannak hullámvölgyek .. de magasabb szint mint a naruto sokkal szórakoztatóbb . A Hunter x Hunter meg a legjobb példa arra hogyan kell a shounen kliséket szembeköpni .


Amúgy hoszú animék közül is van rengeted ... Doraemon , Detective Conan , Toriko , Gintama , Beelzebub , Busho Renkin , Kenshin , KenIchi , Bleach , Dragon Ball , Dragon Ball Zed , Katekyo Hitman Reborn stb..

2013. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazábol ami engem nagyon megfog egy animébe az az mikor ,gondoljunk például a narutora : a főszereplő bolond ,de mellette ha odafigyelne bárkit legyőzne mert nagyon erős és idővel megtanulja használni az erejét. Mikor bajvan vagy egy hozzá közel álló személy megsérül vagy bármi ilyesmi , akkor kitudja mutatni milyen erős és legyőzi az ellenfelet. Ezért fogott meg a Fairy Tail is a Naruto mellett .Ott is majdnem ugyan az a lényeg. Erős főszereplő de bambáskodik ,és ha van tét mindenkit legyőz és idővel nagyon erős lesz.
2013. máj. 17. 19:17
 5/13 anonim ***** válasza:

"a főszereplő bolond ,de mellette ha odafigyelne bárkit legyőzne mert nagyon erős és idővel megtanulja használni az erejét. Mikor bajvan vagy egy hozzá közel álló személy megsérül vagy bármi ilyesmi , akkor kitudja mutatni milyen erős és legyőzi az ellenfelet. Ezért fogott meg a Fairy Tail is a Naruto mellett .Ott is majdnem ugyan az a lényeg. Erős főszereplő de bambáskodik ,és ha van tét mindenkit legyőz és idővel nagyon erős lesz."


Ezt nevezik úgy hogy sablonos főhős , egyszerűen Goku másolatai , van belőle 100 meg 100. Egyébként Luffy full ugyan ilyen , csak nem idegesítően idióta..

2013. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem . A Hunter X Hunter rohadt jó :D most tartok a 3. résznél, eedig nagyon tetszik . Köszi ,hogy leírtad ! :D
2013. máj. 17. 19:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Először én is azt hittem,h a One Piece-re nem tudnék "annyira ráállni", mint a Narutóra, de tévedtem. A One Piece-ben jobban ellehet veszni :D
2013. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincs mit , pedig eleje nem valami jó , a viszga arc gyenge , a Yorkshire-i arc viszont baromi jó .


De amúgy One Piece-nél jobb shounen fight nincsen (ami fut) .


Claymore még a nagyon epic .

2013. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző kinek mi, nekem a vizsga arc is nagyon bejött, csak a greed islandeset tartottam valamennyivel gyengébbnek, de a végére az is jó lett.

De ahogy írták már, egész sok shounen főhős pont olyan jellemű, mint amit leírtál, mint pl a hunter x hunter-ben Gon is, de ő majd később egy teljesen más irányba fog elmenni sajnos vagy szerencsére, kinek mi.

2013. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Van a normális Hunter x Hunter ,nem a 2011 -es . Az milyen ? És a 2011 -es milyen napokon jön ki ?
2013. máj. 18. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!