Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki valamilyen nagyon...

Valaki valamilyen nagyon durva ilyeszto horror filmet tud?

Figyelt kérdés
pls
2013. máj. 24. 14:17
1 2 3 4
 1/36 sKillEr96 ***** válasza:
55%

Hideg Csontok

Masvilag

A Szomszed Lany

Tukrok 1-2

Silent Hill

Wrong Turn 4 (Halalos Kitero 4)

Veres Valentin

Szerb Film (EXTREM FILM!!!!! SOKAKAT NAGYON KIBORIT!!!!!)

Underground (nem a verfarksos, hanem a horror)

Paranormal Activity 1-2 (tobbit nem lattam de azt mondjak, nem olyan jok)

Chernobyl Diaries (Idegleles Csernobilban; mondjuk nagyon elrontotak benne szerintem az ijesztos jeleneteket mert futnak, es remeg a kamera, meg stb, sot (nem vicc) majdnem elaludtam alatta, de nem rossz film, egyszer nezheto)

2013. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 sKillEr96 ***** válasza:
Ja, es a Veres Valentinbol ne az 1980-as filmet nezd meg, hanem a modernet, a Harmony Town-os csakanyosat!
2013. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
oki köszi :DD
2013. máj. 24. 15:39
 4/36 anonim ***** válasza:
34%

Te baszod, ha már kiírsz egy kérdést, és kérsz tőlünk valamit, akkor tisztelj már meg minket annyival, hogy leírsz két mondatot normálisan. Egy 'pls' helyett írhattál volna legalább annyit, hogy 'Segítségeteket előre is köszönöm.', vagy valami ilyesmi.


Egyébként unalmas kérdés, és nem is fogsz új címeket kapni, ezért most is csak a szokásosat elismétlem, hogy ajánlom a francia új hullámos horrorokat, mert nagyon jók.

2013. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
és szted kitérdekel amit most irtál hm?? ;) tudod nem magyar vagyok szoval ne szóljál semmit+nem magyar a billentyum...es jobban inkább szlovákul tudok irni te köcsög..valami nem teccik okcsá ;)
2013. máj. 24. 16:28
 6/36 A kérdező kommentje:
és aki ir annak mindig megkoszonom!!
2013. máj. 24. 16:28
 7/36 anonim ***** válasza:
85%

:)

Előző vagyok. :) Ma elég rossz napom volt, de az ilyenek mindig feldobják a kedvem. :) Olyan nevetséges meg szánalmas amilyen érveket felhozol.


'tudod nem magyar vagyok szoval ne szóljál semmit+nem magyar a billentyum...'

Most már mindent értek. Beszélsz magyarul, de a klaviatúrádon nincs olyan gomb, amivel ki tudtad volna írni a kérdést normális megfogalmazásban, de minden más szót le tudsz vele írni. Milyen varázsbillentyűzet ez... Biztos a sok többi kis paraszt tinédzser is azért ilyen tahó az interneten, mert azoknak is ilyen billentyűzete van, pedig nagyon szeretnének kulturált emberhez méltóan írni.


Egyébként elmondom, hogy ékezet nélkül ki lehet írni akármelyik billentyűzettel, hogy 'Segitsegeteket elore is koszonom.', igaz, hogy tovább tart, mint a 'pls', de attól még le lehet írni, hisz beszélsz magyarul, és ez nem egy angol oldal, ahol please-zel kell kérni valamit.


'es jobban inkább szlovákul tudok irni te köcsög..'

Leszarjuk, hogy tudsz-e szlovákul írni, mert ez egy magyar oldal. Menj át egy szlovák oldalra.

2013. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
te ne mond meg nekem hogy mit csinaljak!! gyere a szemem elé és ott pofazzal csicska!! neten mindenki mer pofazni de ha uton talakoztok ott mar nem! szoval ennyi ;) nemtudom ki vagy de kb.olyan 10korul lehetsz
2013. máj. 24. 17:07
 9/36 sKillEr96 ***** válasza:
11%
Eppen ezez! Mindenki tud neten kemenykedni, de a kulturalatlan hozzaszolasaidbol es a sz*ros "szorakozasodbol", hogy masokbol igy gunyt uzol, arra kovetkeztetek, hogy vagy ertelmi fogyatekos, vagy 10 ev koruli vagy etnikai kisebbsegbeli (azaz ha nem ertened c*gany) vagy. Kerlek, hagyd beken a normalis embereket, akik feltesznek egy artatlan kerdest, es tegy egy szivesseget: beszelj igy olyan mas paraszt majmokkal, mint te, akik ezt ertekelik, ez itt ugyanis (ha nem jott volna le) egy kulturalt, normalis oldal, nem a puruttya vagy ilyenek. Koszike :3 ^^
2013. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

1.cigany paraszt egyfogyatekos 10eves csak te lehetsz!!

2.értelmes ember vagyok,bárkitol megkerdezheted

3.tobben szeretnek engem mint tegedet,eleted nincs,egy kis bu*i ge*i maradsz eleted vegeig,

4.en nem kemenykedek mindenkivel,csak aki velem ;) mert nem hagyom magamat mint egyesek pl.te!!

szval ennyi kis parasztocskám..pá

2013. máj. 24. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!